UUS! Emmede Klubi iganädalane raseduskalender

UUS! Emmede Klubi iganädalane raseduskalender

15. Nov 2016, 00:49 Emmede Klubi Emmede Klubi

Sõltumata sellest, kas tegemist on esimese või mitmenda rasedusega, ootab sind ees põnev eluperiood. Tere tulemast seda teekonda läbima koos Emmede Klubi iganädalase raseduskalendriga!
 

Mida meie raseduskalendrist leida võid?

Emmede Klubi raseduskalendrit tasub igal juhul lugeda siis, kui tahaksid iga nädal teada, mitu milli- või sentimeetrit sinu tilluke beebi parasjagu pikk on, millised kehaosad ja organid käesolevaks nädalaks välja arenenud või just parasjagu hoolsalt arenemas on, ja muidugi - mida sinu armas laps juba teha oskab. 

Emmede Klubi raseduskalendris peatume pikemalt kõigil levinud rasedusega kaasas käivail sümptomeil: iiveldus, kõhukinnisus, muudatused vooluses, kaalutõus, seljavalu, unehäired, ärevus, kurvameelsus ja muremõtted, rasedusdiabeet, rauapuudus, nahasügelus, hemorroidid ja muudki. 
 
Muidugi leiavad kajastust ka raseduse vahvamad momendid, nagu oma lapse ultrahelis nägemine, beebi jaoks vajalike asjade koju valmis seadmine, sünnitusplaani koostamine või haiglakoti pakkimine. Õpime treenima oma vaagnapõhjalihaseid, seisma oma õiguste eest tööl, taotlema hüvitisi ja tundma ära enneaegse ning õigeaegse sünnituse alguse tunnuseid. Nõu sünnitusel osalemiseks anname ka tugiisikule. 
 
Oleme võtnud südameasjaks selgitada põhjalikult, miks suitsetamine ja alkoholi tarbimine on raseduse ajal ka vähimal määral vastunäidustatud. 
 
Ka annab Emmede Klubi raseduskalender soovitusi, millised meie lehel ilmunud spetsialistidega koostöös valminud nõuandevideod ja meie blogijate blogisissekanded võiksid sulle just sinul käimas oleval raseduse nädalal huvi pakkuda. 

Kuidas raseduskalendrit kasutada?

Raseduskalendri akna leiad Emmede Klubi veebilehe parempoolselt menüüribalt. Seal saad ära märkida oma viimase menstruatsiooni esimese päeva. Kui oled kuupäeva määranud, saad valida võimaluse kalender enda Emmede Klubi kasutajakontoga siduda. Kui oled kalendri enda profiili juurde salvestanud, näed iga kord sisse logides, kui mitmes rasedusnädal sul parasjagu käsil on. Selleks tasub Emmede Klubi lehel kasutajaks registreeruda.

Samuti saadetakse raseduskalenderi meeldetuletus koos värskemate rasedust puudutavate uudiste ja blogipostitustega sulle iganädalase e-ajakirjana otse isiklikku meilikasti. See tähendab, et igal nädalal saadab meie süsteem sinu poolt valitud e-maili aadressile meenutuse uue rasedusnädala saabumise kohta ning seda otseloomulikult koos viitega sinu rasedusnädalat puudutavale põhjalikule artiklile. Lisaks on uudiskirjaga kaasas ka viited teistele värskematele uudistele, rasedust puudutavatele artiklitele ning blogipostitustele, mis Emmede Klubis parasjagu aktuaalsed on.

Meie raseduskalendrit tasub lugeda otsast lõpuni - ka siis, kui sinu rasedus on juba lõpusirgel, või sa ei ole veel üldse rasedaks jäänud. Mõnede nädalate juures kajastame teemasid, mis on aktuaalsed terve raseduse vältel - näiteks lapseootel naisele sobilik toitumine või toimimine külmetushaiguste korral. Emmede Klubi raseduskalendri esimesed nädalad on aga pühendatud rasedaks jäämisele - ettevalmistuste tegemisele, ovulatsiooni tabamisele, viljakuse tõstmisele jms.

Kuna avaldame uue raseduskalendri täiesti esimest korda, siis oleme äärmiselt tänulikud igasuguse lugejate abi ja tagasiside üle.

Mis Sulle kõige rohkem meeldis? Mis eriti ei meeldinud? Millest on kõige rohkem kasu, mida võiks aga muuta? Kas leidsid mõne kirjavea? Või tabasid hoopis faktilise eksimuse? Kas tead teemat, mis ei ole veel meie kalendris kajastatud, kuid võiks kindlasti olla?

Oma kommentaarid võiksid teele saata meie toimetaja Madikeni suunas meiliaadressil madiken.kytt@emmedeklubi.ee.
 
L
 
mrina1984 mrina1984 16. Jan 2017, 19:42

Mul juba 38 nädalat.ootan pikki silmi millal poja ilmale tuleb.mul endal juba kuuez sünnitus ja kõik nii erinevad olnud.