Mis on Emmede Klubi?

Tere, armas lugeja! Emmede Klubi on veebiportaal, mille eesmärk on toetada Eesti peresid lapsevanemaks saamise ja olemise teekonnal. Sellelt leheküljelt leiad meie kohta täpsemat infot. 

Artiklid

Jagame igapäevaselt tõenduspõhist informatsiooni, nõuandeid ja uudiseid, aga ka meelelahutuslikke ja motiveerivaid artikleid rasedaks jäämise, raseduse, erinevas vanuses laste kasvatamise ja emaks olemise kohta.

Vahendame ka Eesti perede kogemusi. Kogemuste menüüjaotusest leiad näiteks meie emade sünnituslood, pilte inspireerivatest lastetubadest, nõuandeid väikse vanusevahega lastega peredelt ning raskeid olukordi ületanud perede lood. Need artiklid tõelistest Eesti peredest, nende rõõmudest ja muredest, on osutunud Emmede Klubi lugejate seas uskumatult populaarseks!

Kui Sinulgi on eluline lugu, mida oleksid nõus teiste emadega jagama, või oskad meile anda vihje pere kohta, kelle lugu vääriks jutustamist, palume saata kiri aadressile madikenemmedeklubi.ee või meie Facebooki postkasti

Blogid

Blogide menüüjaotusest leiad Eesti emade endi poolt kirja pandud mõtteid. Emmede Klubis tegustevad alati mõned regulaarsed blogijad.

Kuid kas teadsid, et Emmede Klubis saab blogida igaüks? Lihtsalt registreeri end kasutajaks, vajuta nupule lisa artikkel, sisesta soovitud tekst ja pilt ning blogisissekanne ongi avaldatud!

Videod

Toodame ka videosarju ja -õpetusi. Näiteks saad elada kaasa „Beebipäeviku“ sarja esimese hooaja peategelaste Stina, Reigo ja Anne ning teise hooaja peategelaste Kätlini, Tambeti, Jasperi ja Henri pereks kasvamise lugudele või tutvuda lühinõuannetega sarjas „Beebiminutid“.

Kõik videod leiad menüüjaotusest „TV“.

Foorum ja sotsiaalmeedia

Soosime lapsevanemate vahelist mõttevahetust ja üksteise toetamist.

Teiste emade ja meie toimetajate käest saab nõu küsida (või lihtsalt juttu ajada) foorumis. Artiklite sisu üle saab arutleda nende all kommentaariumis.

Emmede Klubis aktuaalsetel teemadel teiste emadega mõtteid vahetama oled aga väga oodatud ka meie Facebooki lehele, sest tihti toimub elavaim arutelu just seal!

Seisame selle eest, et nii meie foorum kui ka kommentaariumid siin lehel ja sotsiaalmeedias oleksid turvalised ja toetavad kõigile – teiste emade kritiseerimisel ja solvangutel pole meie juures kohta.

Auhinnamängud

Registreeru Emmede Klubi kasutajaks ning hakka meie sõbraks ka Facebookis ja Instagramis, sest kõigis neis keskkondades korraldame tihtilugu vingede auhindadega mänge ja loosimisi!

Raseduskalender ja uudiskiri

Oma raseduse kulgu aitab nädalast nädalasse jälgida meie raseduskalender. 

Iganädalase raseduskalendri uudiskirjaga liitudes saadame postkasti just sinu rasedusnädalat puudutavat infot ning valiku värskeimad või aktuaalsemaid rasedusteemalisi artikleid.

Kellele Emmede Klubi kuulub?

Emmede Klubi omanik on kõigis Baltimaades tegutsev Läti ettevõte SIA Lietišķās Kreativitātes Grupa, mis loodi aastal 2004 eesmärgiga pakkuda emadele infot lapse saamise ja kasvatamise kohta ning toetavat keskkonda omavaheliseks suhtluseks. 

Emmede Klubi sõsarad on veebisaidid Māmiņu Klubs ja Мамин Клуб Lätis ning Mamyčių Klubas Leedus, kus lisaks veebikeskkonnale toodetakse ka tuntud teleseriaali, mis jookseb Lätis kanalil STV Pirmā ja Leedus kanalil TV3. Riias korraldame ka perekooli loenguid, peame laste päevahoidu ja heategevuslikku fondi ning meie kirjastus annab välja lapsevanematele kasulikke trükiseid. 

Tegutseme reklaamiandjate toel. Meie suurimad partnerid on tuntud kaubamärgid Huggies, NUK, Philips Avent, Kotryna ja LEGO. Seetõttu näedki Emmede Klubis nii nende kui ka paljude teiste firmade reklaambännereid ja sisuturunduslikke artikleid.

Reklaamartiklid ja sisuartiklid on teineteisest selgelt eristatud. Reklaamartiklite autoriks on Emmede Klubi asemel märgitud vastava ettevõtte kasutajanimi. Kui sisuartiklid on jagatud kategooriate rasedus, beebi, väikelaps, koolieelik, koolilaps, ema, kogemus ja blogid vahel, siis tasustatud sisu kuulub kategooriatesse Huggies, reklaam või võistlused.

 

Emmede Klubi portaal on selle juures töötavatele inimestele väga armas ning meie suurim lootus on, et saame oma töö käigus võimalikult paljudele peredele toeks, abiks ja kasuks olla. Sind tervitades...

Madiken, Emmede Klubi sisutoimetaja (madiken@emmedeklubi.ee)

Mirjam, Emmede Klubi peatoimetaja (mirjam@emmedeklubi.ee)

Kristīne Damškalne, Lietišķās Kreativitātes Grupa veebiportaalide juhataja (tel: +37126475354, e-post: kristine@maminuklubs.lv)

Sandija Salaka, Lietišķās Kreativitātes Grupa tegevjuht (tel: + 37129395519, e-post: sandija.salaka@ccg.lv)