Privaatsuspoliitika

Privaatsuspoliitika

Käesolevad tingimused sätestavad veebilehekülgede Maminuklubs.lv, Maminklub.lv, Mamyciuklubas.lt, Sieviesuklubs.lv and Emmedeklubi.ee, mis kuuluvad SIA "Lietišķās kreativitātes grupa”(reg.nr 40003538310, ametlik aadress: Vīlandes iela 1-2, Riga, LV-1010) kasutamise, kasutajate andmete käsitlemise ja antud veebilehekülgede kasutajate õigusi.

Millist infot salvestab ja näeb kasutaja kohta emmedeklubi.ee portaal?

Portaalis registreerumiseks

  1. annab kasutaja oma profiili loomiseks edasi oma e-maili aadressi, soovitava kasutajanimi ning vabalt volitud pildifaili
  2. ühendab kasutaja portaaliga oma Facebooki konto

Kasutajal on õigus veebilehel avaldada blogipostitusi, fotosid, videosid, kommenteerida erinevaid artikleid ja foorumipostitusi.

Kasutajal on õigus muuta oma profiili salasõna, oma profiil kustutada või paluda veebilehe toimetajatel kustutada tema poolt kirja pandud kommentaare.

Lehe haldajal on määramata aja jooksul õigus säilitada ja jagada kasutajate poolt lehele sisestatud postitusi/kommentaare. Väljaarvatud juhul, kui kasutaja palub konkreetse materjali eemaldamist.

Lehe haldajal on ligipääs kasutajate IP-aadressile, sisselogimisajale ja külastuste kestvusele.

Lehe haldaja kasutab veebilehe statistika vaatlemiseks Google Analytics süsteemi.

Lehe haldaja kasutab veebilehekülje kasutajasõbralikumaks muutmiseks küpsiseid.

Mis eesmärgil salvestab lehe haldaja kasutajate kohta käivat infot?

Andmed nagu e-mail aitavad kasutajal portaalis oma kontot luua ja olla seeläbi liige kogukonnast, kus ka sõna võtta.

Erinevate lehe haldajale kuvavate andmete salvestamine võimaldab ära hoida kontode loomise pahatahtlikel eesmärkidel ning vajadusel teha kindlaks ebaseaduslikku sisu üles laadiva või muul moel seadusega vastuollu astuva kasutaja isik.

Lehe haldajal on õigus kasutada kasutajate e-maili aadresse eraldi meililistede haldamiseks ja info jagamiseks, kui kasutajad on selleks omapoolse nõusoleku andnud.

Milline info on nähtav teistele kasutajatele?

Teistele kasutajale on nähtav kasutaja poolt valitud kasutajanimi, profiilipilt ja avaldatud sisu (artiklid, pildid, videod).

Kasutajate e-maili aadressid ei kuulu kolmandate osapooltega jagamiseks.

Kui kasutaja osaleb veebilehe poolt korraldatud küsimustike täitmisel, on tema poolt esitatud vastused anonüümsed.

Juhul, kui veebilehe haldaja võtab kasutajaga läbi e-maili aadressi ühendust, on kirjavahetus anonüümne ning ei kuulu avaldamisele ega kolmandate osapooltega jagamisele.

Enda andmete kaitsmine

Kasutajal on õigus paluda veebilehe haldajal eemaldada kasutaja poolt üles laetud sisu - artiklid, fotod, videod, kommentaarid, teemapüstitused foorumis. Lehekülje toimetajad on kohustatud palvet täitma viie tööpäeva jooksul.

Kasutajate vanusepiirang

Portaali on oodatud kasutama kõik üle 18 aastased isikud

Lehekülje haldaja kontaktid

SIA “Lietišķās kreativitātes grupa” - Rīga, Vīlandes iela 1-2, Latvija, LV-1010.
E-mail: redakcija@maminuklubs.lv
Phone: + 3716750350