Sünnitusvalul on mõte

Sünnitusvalul on mõte

19. Jan 2014, 00:00 Emmede Klubi Emmede Klubi

Valu on keha moodus sulle midagi öelda. Enamasti ütleb see seda, et sa oled vigastatud. Sünnitusvalu on aga selle koha pealt hoopis midagi muud. Sünnitusvalud ütlevad sulle, et on aeg sinu beebi siia ilma aidata ja ka seda, kuidas seda kõige paremini teha. 

Sa märkad kindlasti, et mõned asendid ja liigutused vähendavad su valu. Need on need, mis aitavad su beebil sel hetkel paremini keerata ja sünnituseteedes edasi liikuda, kirjutab healthyparentshealthychildren.ca. Sünnitusvalu tuletab sulle meelde, et sa peaksid olema rahulik ja keskendunud, sest käimas on tähtis sündmus. 

Vaheta asendeid. Sa võid selle asemel ajutiselt rohkem valu tunda, aga ürita rahulikuks ja keskendunuks jääda. Joo piisavalt vedelikku ja tühjenda oma põit vähemalt iga kahe tunni tagant. Küsi ka ämmaemandalt vajadusel nõuandeid. 

Tea, et sa oled valu koha pealt hästi varustatud

Su kehal on energiat ja jõudu, et sünnitus läbi teha. Sinu keha valuvaigistav oskus aitab sul sünnitust läbi teha. Nende loomulike oskuste kohta rohkem teadmine aitab sind sünnitusel kindlasti!

Kasuta keha loomulikke valu vaigistamise meetodeid

Alusta enda ajust. Enne sünnitust vii ennast infoga raamatuid lugedes ja perekooli loengutes käies kurssi. Tõsta enda enesekindlust praktilisi harjutusi läbi tehes. Kui sa juba sünnitad, stimuleeri enda meeli: kuula muusikat, kasuta meeldivaid viirukeid ja ürita valuaistinguid vähendada. Lase endorfiinidel rohkem vabaneda ja lase endale massaaži teha, seda ka kätele ja jalgadele. Mine duši alla, see aitab valuaistinguid vähendada ja vähendab lihaspinget. Paljud naised ütlevad, et vesi muudab neid rahulikumaks, nad tunnevad vähem valu ja nad suudavad paremini keskenduda. 

Siiski on osa naisi, kes soovivad sünnitusel valuvaigisteid kasutada. Oluline on kõik valikuvarjandid endale selgeks teha. 

Vaata ka, kuidas loomulikul teel ja ravimitega sünnitusvalu leevendada!


SÜNNITUSEL VALU VAIGISTAMINE RAVIMITETA

 

 

SÜNNITUSEL VALU VAIGISTAMINE RAVIMITEGA

 

JÄLGI raseduskalendrit nädalate kaupa SIIN>>>

20140110124025-43296.jpg