Sally rasedusblogi: Esmakordselt rase!

Sally rasedusblogi: Esmakordselt rase!

07. Sep 2015, 09:57  Sally Emmedeklubi.ee Sally Emmedeklubi.ee

Tere, armsad lugejad! Mina olen Sally, kõige värskem Emmede Klubi beebiblogija. Värske ei ole ma mitte ainult seetõttu, et kirjutan Emmede Klubis esmakordselt, vaid ka seepärast, et rasedus on minu jaoks esimest korda kogetav eluetapp, kui seda niimoodi nimetada võib. Seepärast on minu jaoks kõik uus, huvitav ja avastamisrohkust täis. Mul on hea meel, et saan jagada teiega oma emotsioone ja mõtteid sellel imelisel teekonnal pisikese ime ilmaletulekuni.

Et ma teile päris võõrana ei tunduks, räägin mõne sõnaga endast natuke ka lähemalt. Kui siin juba nagunii värskusest räägitud sai, siis ma pean ennast üleüldiselt ka üpriski värskeks, sest eluaastaid on kogunenud turjale tänaseks vaid 24, minu meelest päris värske, või mis? :D Samuti olen ma ka täiesti verivärske Tallinna elanik ning ka magistrandi staatuse sain ametlikult vaid lühike nädal aega tagasi. Kas ma olen hull, et raseduse ajal koolitee ette võtsin ja seda oma elukohast pea 200 km kaugusel, ma veel öelda ei oska, aga küllap see varsti selgub. Haridus on see teema, mis minu südame kiiremini põksuma paneb ning selle sees olen ma viimased viis aastat kõikvõimalikel viisidel tegutsenud ja töötanud. Aga mis ma ikka endast niisama pläran...lähme parem huvitavamate teemade juurde tagasi.

Kuigi minu rasedus on valguskiirusel kuidagi juba 22. nädalani jõudnud ning mul endal on tunne, et alles üleeile nägin ma testil kahte triipu, on mul siiski võimalus teieni tuua ka kõik eelnevatel nädalatel kogetu. Kuna rasedus ei kesta just kuigi kaua ning emotsioonid ja mõtted kipuvad ajapikku mälusopis kuskile unustustehõlma kaduma, siis tundus minu jaoks ainuõige rasedaks jäädes kõik üles märkida. Miks siis mitte seda kõike ka teiega, armsad lugejad, jagada?

Järgnevate postituste jooksul üritangi ma kõigepealt saada nö järje peale ja anda ülevaade selle kohta, kuidas möödus minu jaoks I trimester, mismoodi ma tööl "hommikuse" iiveldusega toime tulin, millisel viisil teatasime oma rasedusest perekonnale ja sõpradele ning paljust muust. Ma loodan, et te olete sama põnevil kui mina ning kõik leiavad enda jaoks siit kas kasulikku informatsiooni, lihtsalt head lugemist või ka äratundmisrõõmu :)

See käsitsi kirjutamine on nii äge idee! Kujutan ka ette, kuidas kunagi on lapsel vahva lugeda 😀

Mirjam Mirjam 09. Sep 2015, 01:48 liinavilbre

Oi, kui vahva idee! Kindlasti on Sinu põnnil seda päevikut kunagi ise emaks/isaks saades lahe lugeda! Ja palju õnne muidugi ka. Räägi kindlasti postituste all kaasa - siis saame Sinu ootusele ka kaasa elada!

08. Sep 2015, 18:10

Tere tulemast ja mina olen sinust veelgi värskem,kuid blogi ma ei pea. Lihtsalt kirjutan hoopis kõik oma isklikkuse päevikusse käsitsi. Ise olen 14+2 esmakorde rase ning 21 aastane. Kindlasti loen ka sinu järgmisi blogisi ehk saan ka kasulikke nippe 😀

Irinaaa Irinaaa 08. Sep 2015, 00:11

Tere tulemast! 😉

Mirjam Mirjam 07. Sep 2015, 11:28

Tere tulemast, Sally! Rõõm, et Sa meiega oled. 😀

Madiken, Emmede Klubi toimetus Madiken, Emmede Klubi toimetus 07. Sep 2015, 11:02

Tere tulemas, armas Sally!

07. Sep 2015, 10:57

Ootan põnevusega järgmisi postitusi 😀