Rasedusaegne garderoob

Rasedusaegne garderoob

10. Feb 2015, 23:27 Emmede Klubi Emmede Klubi

Raseduse ajal tahab iga naine vaatamata oma suurenenud mõõtmetele siiski hea välja näha. Tänapäeval leidub rasedatele mõeldud riideid nii kiirmoekauplustes, spetsiaalselt beebiootel naistele mõeldud poodides ning ei tasuks unustada ka teise-ringi poode. Valik on muutunud üsna suureks ning enda stiilile ja rahakotile vastavad rõivad leiab iga naine, kelle südame all on tuksumas uus elu.

Rasedariiete kandmise aeg on üsna lühike ning see on ka põhjus, miks paljud naised otsustavad osta lihtsalt tavapärasest paar numbrit suuremaid riideid. Beebiootel naistele mõeldud rõivad on mõeldud justnimelt paisuvale kõhule ja suurenenud rinnapartiile. Spetsiaalsed pluusid, püksid ja üleriided muudavad nende kandmise mugavaks ning välimus ja stiil ei pea kannatama.

Millised on kõige vajalikumad riideesemed, mis võiksid olla spetsiaalselt rasedatele mõeldud?

  • Mugavad teksased, mille ülemine osa on valmistatud pehmest ja venivast trikotaažist, et kõhtu toetada ning samal ajal vältida ebamugavat pigistustunnet
  • Paar mugavat venivast materjalist pluusi, mis hoiaksid kõhu soojas.
  • Talvel kindlasti mantel, mis pakub paisuvale kõhule piisavalt ruumi.
  • Mugavad retuusid, mida saab kanda nii tuunikate kui ka kleitidega.
  • Mugav kleit, millega sobib minna mõnele veidi pidulikumale üritusele, kuid mis sobiks ka tööl käimiseks.

Kas teie olete kandnud rasedatele mõeldud riideid?

Emmede Klubi

Irinaaa Irinaaa 11. Feb 2015, 09:09

Jah, kandsin spetsialset rasedatele mõelnud riideid sest nad on ülimugavad 😀 Kõike ostsin H&Mist ja Mothercare'st - 2 paari teksasid, pluusid, kleidid, retuusid.

11. Feb 2015, 07:48

Esimese lapse ajal ei kandnud. Nüüd küll ostsin mugavad rasedateksad . Mõned laiemad pluusid ka, aga need polnud spets. rasedate omad. Retuusid olid varem juba olemas, nendega tõesti ülimugav. Lisaks sai käidud emaga jõulukontserdil, mille puhuks soetasin rinnaalt langeva kleidi...samuti polnud küll extra rasedate oma.