Nurisünnitust sümboliseeriv tätoveering aitab naisel kaotusega toime tulla

Nurisünnitust sümboliseeriv tätoveering aitab naisel kaotusega toime tulla

26. Jun 2016, 07:33 Emmede Klubi Emmede Klubi

(Foto: Joan Bremer)

Esimese raseduse seitsmendal nädalal algasid Joan Bremeril veritsus ja krambid. Arsti juurde erakorralisele visiidile minnes kinnitas tohter naise kõige suuremat hirmu - 31-aastane Bremer tegi läbi nurisünnituse.


"Sellest šokist välja tulemine võttis umbes kolm päeva ja selle ajaga otsustasin, et tahan seda elusündmust markeerida tätoveeringuga," ütles Bremer intervjuus väljaandele TODAY Parents. "Minu jaoks on kõigil minu tätoveeringutel tähendus ja kuigi see oli minu jaoks valus aeg, tahtsin ma siiski midagi, mis aitaks mul seda meenutada."

20160624172927-54771.jpg

(Foto: Joan Bremer)

"See juhtus meiega ja on juhtunud lugematu arvu teiste inimestega," rääkis Bremer lapse kaotuse kohta. "Ma tahan, et mul oleks võimalus seda jagada ja sellest rääkida ning seeläbi oma valust ja pettumusest edasi liikuda."

Niisiis alustas Bremer otsinguid leidmaks oma leina väljendamiseks ideaalset tätoveeringut. Olles leidnud üheainsast kahte südant ühendavast joonest koosneva kujundi, oli Californiast pärit naisel tätoveering valmis juba paar päeva pärast nurisünnitust.

"Kui me oleme võimelised järgmise raseduse lõpuni kandma ja terve lapse ilmale tooma, lisan praegusele kujundusele vikerkaare, sest "vikerkaarebeebid" on beebid, kes eostatakse pärast kaotust - täpselt nii, nagu miski imeilus võib sündida pärast tormi," ütles Bremer. "Kui peaks juhtuma, et teen läbi veel ühe nurisünnituse, lisan sellele kujundusele tõenäoliselt veel ühe südamekese."
 


(Foto: Kevin Block Photography, pere erakogu)