Minu partner ei soovi minuga seksida nüüd, kus olen rase. Mida ma saan teha?

Minu partner ei soovi minuga seksida nüüd, kus olen rase. Mida ma saan teha?

23. Dec 2014, 12:57 Emmede Klubi Emmede Klubi

Ei ole ebatavaline, et mehed kardavad beebile haiget teha või kaotavad oma libiido mõneks ajaks kui nad püüavad toime tulla muutustega, mis kaasnevad isaks saamisega.

Tavaliselt on rasedus paaride jaoks suurepärane võimalus, et nautida veidi teistsugust armatsemist. Seks ei pea koosnema ainult vahekorrast, vaid võib sisaldada sensuaalseid puudutusi (silitused, kallistused ja massaaž), oraalseks ja vastastikune masturbatsioon. Need läheduse jagamise viisid võivad värskendada teie seksuaalelu. See mitte ainult ei paku erinevaid variatsioone, vaid peale beebi sündi on teil varasemast veelgi suurem valikuvõimalus. Isegi kui sa oled liiga väsinud vahekorra jaoks, saate siiski leida viise, et olla füüsiliselt lähedased.

Kahjuks on mehi, kes sellise läheduse võimaluse raseduse ajal välistavad. Ei ole teada, kas nende sõnade ja tunnete vahel on vastuolusid või mitte.

Väga lihtne on vätida kõiki muid intiimsuse jagamise viise, sest need ei täheda vahekroda, kuid kui mees lubab teil end võrgutada, avastab ta, et tema keha võib nautida ka tavapärasest veidi erinevat seksi ning üheskoos avastate täiesti uue sensuaalse maailma.

Kuid see strateegia on riskantne, sest mees võib teile taaskord ära öelda ning teie enesehinnangule ei mõju see kindlasti positiivselt. Milline on alternatiiv?

Kuigi tema huvipuudus on teie jaoks sügavalt haavav, ei ole see tingitud otseselt teist, vaid tema tunnetest seoses emade ja emadusega. Mõelge oma mehe suhte peale tema emaga. Kui hästi nad läbi saavad? Kas tal on noorem vend või õde, kes võttis üle tema positsiooni ning jättis ta tundma end vihase ja ärritununa?

Samuti mõtle, kuidas tema pere vihaga toime tuleb?! Kas nad on avalad ja lasevad viha endast välja või teevad nad seda alatul viisil - öeldes inimesele otse üht, kuid seljataga hoopis teist? Ma keskendudes viha, sest teie partner kõlab vihane ja ta võib üritada teid karistada taunides kõiki füüsilist kontakti.


Öelge oma mehele, et rasedus ja sünnitus ei muuda teid tema emaks. Öelge talle, et armastate teda ikka sama palju ja võib-olla isegi varasemat rohkem, sest olete üheskoos loonud imelise uue elu. Ta ilmselt teab seda juba, kuid ei tee halba talle seda meelde tuletada. Seejärel laske tal rääkida oma tunnetest, laske tal olla vihane, segaduses ja hirmul, kuid uskuge, midagi hämmastavat hakkab toimuma. Kui olete rääkinud hirmudest, muutuvad need väiksemaks ning saate üheskoos edasi minna ja nautida armastust, mis teil teineteise vastu on.