Millal on kõhutita hashtagi, millal ping-pongi palli, millal aga presskannu suurune?

Millal on kõhutita hashtagi, millal ping-pongi palli, millal aga presskannu suurune?

10. Feb 2017, 12:56 Emmede Klubi Emmede Klubi

Lapseootel vanemaid huvitab ikka, kui suur nende tita parasjagu olla võiks. Enamasti võrreldakse loodet erinevate seemnete, köögi- ja puuviljadega. See on juba igavaks muutunud, ütleb Fitpregnancy, ja pakub välja alternatiivi:

Neljanädalase raseduse juures on tulevane inimorganism sama suur nagu üks terake sädeluspulbrist. Viis nädalat ja "beebi" on sama suur kui südame-nupp Instagramis. Kuus nädalat ja laps on sama suur nagu teemaviite sümbol hashtag sotsiaalmeedias. Seitse nädalat ja silmalaineri harjastest pea. Kaheksa nädalat ja iPhone'i rakenduse ikoon. Üheksa nädalat ja sushi maki. Kümme nädalat ja väike viiner. Üksteist nädalat ja lauatennise pall. 12 nädalat ja tilluke moosipirukas. 13 ja minikaktus. 14 ja jalgrattakell. 15 ja kassett - mäletad neid veel?

16 ja ekleer. 17 ja rahakott. 18 ja kausike guakamolet. 19 ja pooleliitrine jäätisepurk. 20 ja moekas krunn pikkade juustega tüdruku pealael. 21 ja pudel Sriracha kastet. 22 ja klaasitäis smuutit. 23 ja tortillarull. 24 ja presskann. 25 ja kaabu. 26 ja pudel Prantsuse limonaadi. 27 ja klaasterraarium. 28 ja traditsiooniline Maroko tagine. 29 ja magustoit banana split. 30 ja aiapäkapikk. 31 ja suur tops popkorni kinos. 32 ja Bento lõunasöögikarp. 33 ja väike Chihuahua. 34 ja klassikaline laelamp. 35 ja piknikukorv. 36 ja diivanipadi. 37 ja sangpomm. 38 ja tööriistakohver. 39 ja rannapall. 40 ning kolme ja poole kilone kanister piima!

Jah, kõigi nende asjade suurus võib päriselus varieeruda. Kuid vahelduseks köögiviljadele, mille suurus samuti oluliselt varieerub, lõbus lugeda ikka, kas pole? Vaata pilte koos kirjelduste ja mõõtudega SIIN!

Foto: Wikipedia

 

Kas Sinu jaoks oli tähtis raseduse ajal jooksvalt jälgida, kui suur tita kõhus parasjagu on?