Juba rase naine rasestus veel ja sünnitas kaks last

Juba rase naine rasestus veel ja sünnitas kaks last

02. Nov 2017, 21:22 Emmede Klubi Emmede Klubi

California kolme lapse ema Jessica Allen tõi üheaegselt ilmale kaks last, kellel on erinevad vanemad ja kes on eostatud erineval ajal. Jah, päriselt!

Pärast oma teise lapse sündi otsustas Jessica hakata surrogaatemaks - rentida oma emakas välja mõnele perele, kes ise lapsi ilmale tuua ei saa. Teenuse ostjaks sai perekond Liu Hiinast.

2016. aasta aprillis viidi Liude kehaväliselt viljastatud embrüo Alleni emakasse. Üheksa päeva hiljem kinnitas veretest rasedust. Allen ja tema elukaaslane ei seksinud enne, kui arstid selleks loa andsid, ning pärast sedagi kasutati kondoomi, nagu leping Liudega ette nägi.

Kuuendal rasedusnädalal avastati, et Allen ootab kaksikuid. Nii Allen kui ka Liud arvasid, et embrüo on jagnunenud ja sündimas on identsed kaksikud. Tagantjärele on Allen šokeeritud, et arstid ei maininud terve raseduse jooksul kordagi, et looted on erinevas lootekotis (mis viitab erimunakaksikutele).

Kaksikud tulid ilmale keisrilõike teel. Lapsed viidi operatsioonisaalist kohe minema. Kümme päeva hiljem, kui Allen juba kodus taastumas oli, saatis proua Liu talle sõnumi: "Nad ei ole ühesugused, eks? Kas sa oled mõelnud, miks nad erinevad on?"

Nädal hiljem teatati Allenile, et poistele tehti DNA test. Selgus, et üks neist oli Liude, teine aga Alleni laps. Ametlikult olid aga mõnemad poisid Liude järeltulijad, mistõttu Allen ja tema elukaaslane pidid lapse hooldusõiguse eest läbima keeruka ja kalli bürokraatliku protsessi.

Et rase naine uuesti rasestub ja kahte erineval ajal eostatud last korraga kannab, on võimalik, aga erakordselt haruldane.

Alleni elukaaslane koos paari kolme lapsega pärast seda, kui beebi tagasi ema juurde jõudis: 

(Allikad: New York Post, IFL Science)