Vahva nipp, kuidas lastega kodus olles pisut puhata

Vahva nipp, kuidas lastega kodus olles pisut puhata

03. Jan 2020, 15:29 Emmede Klubi Emmede Klubi

"Ma hoian lapsi, et sa saaksid rahus poes käia," ütles Michael Weber oma naisele ühel novembriõhtul töölt tulles. 

Kui tema naine Monica koju jõudis, ootas teda ees järgmine pilt: Michal tukkus rahulikult diivanil, lapsed istusid vaikselt põrandal ja joonistasid.

"Ma olen üsna kindel, et ta on kõige nutikam mees, keda ma kunagi kohanud olen. Ta korraldas lastele kunstitunni: pani nad iseennast joonistama, samal ajal kui ta poseerib ehk tukastab. Parima pildi autor saab šokolaadi, aga olgem ausad, Michael on see, kes tegelikult võidab," kirjutas naine lõbustatuna.

Kui ema koju jõudis, ütlesid lapsed talle: "Tšš!", sest nad tahtsid oma joonistused ära lõpetada, enne kui isa ärkab. 

Kui vahvat pilti laialt jagama hakati, ilmus selle alla ka hulgaliselt kahtlevaid kommentaare. Miks isa oma lastega ei tegele? Mis siis, kui nendega oleks midagi ohtlikku juhtunud? Jne.

Võhivõõrastele targutajatele selgituseks kirjutas Monica hiljem vastuse. Mees oli äsja jõudnud koju 12-tunnisest vahetusest operatsiooniõena ja omadega selgelt läbi, aga kuna ilm oli väga kehva, siis soovitas ta naisel ilma lasteta toidupoes ära käia. Tegemist ei ole väikelastega ning eriti pere vanimad lapsed on täiesti võimelised isa äratama, kui kellelgi päriselt abi on vaja. Kõigile lastele meeldis joonistamisvõistlus väga. 

 

Kas proovid kodus järele?