Uus hambahari muudab tüütu igapäevakohustuse lapsele lõbusaks ja oodatud mänguks

Uus hambahari muudab tüütu igapäevakohustuse lapsele lõbusaks ja oodatud mänguks

23. Apr 2016, 12:25 Emmede Klubi Emmede Klubi

Philipsi loodud Sonicare For Kids hambahari õpetab mobiilirakenduse abil lapsi hambaid õigesti pesema. Äpi loojad küsisid rakendust kasutanud lapsevanematelt tagasisidet ja väidetavalt leidis 98 protsenti vanematest, et lapsed puhastavad koos lõbusa äpitegelase Sparklyga hambaid kauem ja paremini.

Hambahari, mis on mõeldud kolme- kuni kümneaastastele lastele, aitab omandada läbi mängu suuhügieeni oskuseid. Nimelt sünkroniseeritakse hambaharjaga interaktiivne mobiilirakendus. Rakenduses suhtleb lapsega Sparkly nimeline tegelane, kellele meeldivad väga puhtad hambad. Laps saab Sparkly eest hoolitseda, samal ajal innustab rakendus last hambaid kauem ja paremini puhastama. Iga kord kui hambaid on korralikult puhastatud muutub Sparkly rõõmsamaks. Laps saab rakendusepõhiseid auhindu tulemusliku hambapuhastuse eest. Lisaks saab laps Sparkly välimust endale meeldival viisil kohandada ja toita rakenduse teist tegelast, karvast Mosquitot, kellele meeldib süüa tervislikku toitu.

Rakendus fikseerib, millal hambapesu alustati, millal olid pausid ja millal puhastamine lõpetati. Rakendus pikendab hambapesuaega vähehaaval. Eesmärgiks on saavutada hambaarstide poolt soovitatav kaks minutit pesuaega.

Hambaharja sisse on ehitatud ka muusikaga taimer, mis muudab puhastusprotsessi põnevamaks ja tagab hoolika, piisavalt pika hammaste puhastamisaja kõigis neljas suuõõne tsoonis.

Sonicare loojad kinnitavad, et 98 protsendi küsitletud lapsevanemate sõnul on Sonicare'iga kergem veenda lapsi puhastama hambaid kauem. Samuti kinnitavad loojad, et nende poolt küsitletud hambaarstidest 91 protsenti soovitaks patsientidele ja valiks ka oma lastele hambaharjaks Sonicare For Kidsi.

Hambahari on uuesti laetav ja kasutatav piiramatu aja jooksul, ainult harjapeasid tuleks vahetada iga kolme kuu järel. Komplekti kuuluvad lapse lõbustamiseks ka kaheksa vahetatavat kleepsu, mis muudavad hambaharja paneeli välimust.

Hambaarsti Rebeka Gabori sõnul muudab Sonicare hammaste pesemise laste jaoks tüütust igapäevakohustusest mänguliseks ja lõbusaks ülesandeks.

Väidetavalt on ka Sonicare elektrihambaharja tehnoloogia konkurentidest parem, eemaldades sama aja jooksul rohkem kattu.

 

Kas kasutaksid oma lapse suuhügieeni parandamiseks mobiilirakendust? Või oskad juba jagada oma kogemust Sonicare laste hambaharja ja mobiilirakendusega?

26. Apr 2016, 07:21

Ei üht ega teist.
Kuid nüüd võtan ja otsin kindlasti miskit välja.