Raha Annabeli raviks laekus ühe päevaga kahekordselt

Raha Annabeli raviks laekus ühe päevaga kahekordselt

26. Oct 2017, 12:45 Emmede Klubi Emmede Klubi

Annabel. Foto: vähiravifond "Kingitud elu"


Eile kirjutasime, et vähiravifond "Kingitud elu" kutsub Eesti inimesi üles panustama seitsmeaastase vähihaige Annabeli raviarve tasumisse, sest Eesti Haigekassa seda ei tee. Lapse ravi maksab 172 000, sellest 86 000 tasub vähiravifond heade inimeste annetustest. Täna hommikuks oli raha enam kui koos.

Fond avaldas Facebookis teate

"Oleme justkui puuga pähe saanud. Õiged sõnad puuduvad. Meid sisuliselt joosti headusega kummuli. Teavitame, et vähiravifondi on lisandunud ÜHE PÄEVAGA ligi 200 000 eurot!

Pärast seda, kui eile keskpäeval kutsusime üles toetama seitsmeaastase Annabeli neuroblastoomi ravi, on tuhanded Eesti inimesed ja ettevõtted tüdruku heaks panustanud. Kuulutame aktiivse kogumiskampaania siinkohal üliedukalt lõppenuks.

Annabeli peagi algav ravi maksab praegustel andmetel 172 000 eurot ning meie eesmärk oli sellest kokku koguda pool ehk 86 000 eurot. Ülejäänud 86 000 eurot panustab Pardirallit korraldav Eesti Vähihaigete Laste Vanemate Liit.

Nüüd on meil aga vähem kui ööpäevaga ületatud kogumise eesmärk. Täpselt nagu lumi tuli maha korraga ja ootamatult! Koos on Annabeli raviraha ning tegelikult ka juba järgmise väikese patsiendi samaks raviks vajalik raha.

"Aitäh" kõlab siin ilmselt õõnsalt. Aga oleme tõesti praegu täiesti sõnatud. Midagi ligilähedaseltki niisugust ei ole fondi silmad veel varem näinud. Alles toibume..."

 

Aitäh!