Pardiralli koos vahva perepäevaga tuleb taas

Pardiralli koos vahva perepäevaga tuleb taas

22. May 2019, 16:13 Emmede Klubi Emmede Klubi

Eesti suurim heategevuslik kampaania, vähihaigete laste ja nende perede toetuseks toimuv pardiralli toimub tänavu 8. juunil Kadrioru pargis. 

Enne võistlust saab iga soovija (üksikisik, pere, sõpruskond, ettevõte) hakata Pardiralli kodulehe vahendusel ühe nummerdatud vannipardi sponsoriks. Annetusi võib teha mitu ja toetada niimoodi võistlustules mitut parti, annetuse summa võib valida ise. Ettevõtjad saavad soetada rallipäevaks kanalisse ujuma oma firma logoga suurpardi. 

Annetuste kogumise kampaania lõpeb meeleoluka perepäevaga, mille kulminatsiooniks lastakse kõik sponsori leidnud pardid korraga Kadrioru pargi kanalis vette, kus nad läbivad kindlaks määratud distantsi. Esimesena finišisse jõudnud vannipart toob oma toetajale ürituse peaauhinna. Kõikide teiste osalejate vahel loositakse välja veel palju toredaid üllatusauhindu. Perepäev on osalejatele tasuta.

Pardinumbri ostmine on sisuliselt isikliku rallipardi värbamine võistlusel osalemiseks. Kuna tänavu osaleb rallil ka Ott Tänaku part, on see unikaalne võimalus kuulsa rallimehega võidu kihutada. 

Tänavuse pardiralliga kogutud raha eest toetatakse varasemate rallide toel loodud vähihaigete laste ja nende perede tugikeskuse tööd. Keskus pakub igakülgset abi ja toetavaid teenuseid vähidiagnoosiga võitlevatele lastele ning nende peredele. Samuti kuluvad annetused vähihaigete laste raviks. 

Pardiralli korraldab Eesti Vähihaigete Laste Vanemate Liit koostöös Vähiravifondiga Kingitud elu ning heategevusfondiga Minu Unistuste Päev. 

Möödunud aasta Pardirallil (pildil) kogutud annetustest 118 453 euro eest osteti vähihaigetele lastele ravimeid, mida Eesti Haigekassa ei rahasta. 42 618 euro eest osutati peredele kriisiolukorras kiiresti erinevaid tugiteenuseid ja toetusi, eelkõige lapsevanema psühholoogiline abi või matusetoetus, ning tagati haiglas pikaajaliselt viivatele vähihaigetele lastele loovteraapia ja muusikateraapia teenus, et muuta haiglas veedetud kuud pisut meeleolukamaks. 17 462 euro eest tagati perede igakülgne nõustamine vähihaigete laste vanemate liidu tugiisik-koordinaator poolt, kes teeb endast kõik, et pere ei kaotaks lootust, suudaks paratamatu elumuutusega kohaneda ja leiaks endas jõudu meie kõige nõrgemate nimel edasi võidelda.

 

Kas Sina sponsoreerid tänavu mõnd võistlustulle astuvat parti?