Paides ründasid suured lapsed muukeelset esimese klassi poissi

Paides ründasid suured lapsed muukeelset esimese klassi poissi

27. Apr 2017, 10:48 Emmede Klubi Emmede Klubi

Paide ühisgümnaasiumi juures tungisid suuremad koolipoisid kallale vene rahvusest esimese klassi lapsele ning peksid teda puutoikaga, kirjutab Järva Teataja. 

Poisi 20-aastane õde Kaisa kinnitas, et kuna väikevend saab küll eesti keelest aru, aga vastu ei räägi, puudub võimalus, et laps oleks saanud suuremaid kuidagi provotseerida. Kaisa oletas, et ründajaid häiriski asjaolu, et poiss eesti keelt ei rääkinud ning seetõttu tuldi kallale. Ta palub kõikidel lapsevanematel veelkord selgitada, et ei väiksemaid ega teist keelt kõnelevaid inimesi ei rünnata.

Õe sõnul leidis vahejuhtum aset Paide lasteaia ees kella 12-13 paiku. Pärast juhtunut helistas laps esimesena suuremale vennale, kellega koos käidi ka erakorralise meditsiini osakonnas. Esialgsetel andmetel lõi üks u viiest poisist lapsele puutoikaga jalgadesse ning pähe. Kõiki neid, kes juhtunut pealt nägid või oskavad selle kohta midagi täpsemalt öelda, palub Kaisa endaga ühendust võtta numbril 5608 2094.

Paide ühisgümnaasiumi direktor Kersti Laastau lubas, et hakkab juhtumiga täna tegelema ja püüab välja selgitada, mis toimus.

Foto on illustratiivne.