M-7 , Piraadipidu Tagahoovis

M-7 , Piraadipidu Tagahoovis

10. Feb 2020, 11:25 MerleT MerleT

M sai eelmisel nädalal 7.aastaseks. Ta looduse- ja teadusehuviline, meeldib looduses jalutuskäike teha või rattaga sõita. Uurib putukaid ja taimi nagu väike loodusuurija. Tal on alati mustmiljon küsimust: miks? kuidas? milleks? kes? mis? .

Sünnipäevaks me kinkisime talle uhke piraadipeo. Ega ta meilt muud ei soovinudki. Kingisoovid edastas ta oma sugulastele ja sõpradele. Vanavanematelt sai ta kauaoodatud mikroskoobi (https://teaduspood.ahhaa.ee/pood/taskumikroskoop-national-geographic/) ja putukauurimispurgi ( https://teaduspood.ahhaa.ee/pood/putukauurimispurk-4/). Kingipakki avades läksid lapse silmad särama ja sekundi jooksul tuli suust nii palju imestussõnu, et uskumatu. Terve õhtu mööduski kõike uurides (saia-ja leivapuru, toataimed, muld-vesi jne).

Tegelikult soovin kirjutada sünnipäevapeost. Aasta tagasi sai juba paika, et M soovib piraadipidu. Tundub ju ülivinge idee. Mul oli kaua aega, et mõelda, kuidas kõik peaks välja nägema. Kuna perre sündis augustikuus pisike J, siis teadsin, et vajan abi. 

Ma ei tahtnud korraldada jälle sünnipäeva, mis toimub tavalises mängutoas. Soovisin lastele pakkuda midagi uut, põnevamat ja meeldejäävamat. Lapates googles kõiki mängutube ja peosaale läbi jäi pilk pidama Tagahoov (http://tagahoov.com/) peoruumidele. Mind köitis ruumide suurus, erilisus. Omanikud on loonud hoopis midagi uut ja teistsugust. Lisaks kõigele sellele on nende juures võimalik korraldada teemapidusid. Wow, just meile loodud. Ja valikus on ka Piraadid, yes! 

Ma teadsin, et pean neile kohe kirjutama ja broneerima. Muidugi eelnevalt rääkisin ka M-ga , et on selline vahva koht. Muidugi ma jätsin palju ka enda teada, et sünnipäeval oleks ka väike üllatusmoment. Lisateenusena nad kaunistavad ruumid ja lauad temaatiliselt (hinnas on ka ühekordsed nõud 30le inimesele).

Lisateenusena soovisime aardejahti, selleks võtsime ühendust Noomiga, kes on lihtsalt nii vahva ja armas inimene. Mängu kestvus oli u 45min ja ta tuli meie hullukestega nii hästi toime. Kontakti leiad siit : https://www.facebook.com/Noomi-Sameli-personaalmaalingud-949275615216276/ .

Aga see pole veel kõik. Soovisin, et sünnipäev oleks eriti vinge ja eriline ning võtsin ühendust Janekuga, kes on ülimalt äge laste peojuht. Peole saabus ta kostümeeritult ja tegi lastele glittertatoveeringuid ning õhupallikujutisi. Kontakti leiad siit : https://www.facebook.com/Laste-Peojuht-Janek-Kivisalu-131181247534198/ . Sattusin tema lehele, kui otsisin nooremale pojale lillede asemele miskit huvitavat. Lasksin teha õhupallidest Karupoeg Puhhi. 

Sünnipäevakülaliste toidu tegin ise. Teades laste söömisharjumusi ja koguseid, ei pingutanud ma üle. Tegin makaronisalati (vihmaussisalat), lihapallid (kahurikuulid), porgand-parika dipikastmega, rukkilaevukesed munavõi ja kiluga, popcorn (piraadikambad), cocacola kummikommid (rumm), morss. Üllatus-üllatus, sünnipäevatordi tegin ka ise. Valituks osutus lihtne küpsisetort.

Lisaks pakkusime Waf pehmet jäätis, mis oli magusalaua hitt toode. Ma teadsin, et tahan midagi muud ja nii ma masinajäätise rentijatega ühendust võtsin. Jäätisevalik on tohutu suur + erinevad kaunistused. Meil oli valikus Vanilje pehme jäätis-klassika. Kui sinagi tahad koogi asemel pakkuda hoopis jäätist leiad kontaktid siit : https://www.facebook.com/Waf-pehme-j%C3%A4%C3%A4tis-j%C3%A4%C3%A4tisemasina-rent-506907346402930/ .

Selline meie piraadipidu saigi. 
Väike pildiseeria toimunud peost :

Postitus on valminud koostöös  http://www.tagahoov.com/ -ga !