Kuueaastase poisi sünnipäevapeole ei tulnud keegi kohale

Kuueaastase poisi sünnipäevapeole ei tulnud keegi kohale

25. Oct 2018, 17:11 Emmede Klubi Emmede Klubi

USA Arizona osariigi poiss Teddy kutsus oma kuuendale sünnipäevale kõik 32 klassikaalsast, kuid mitte keegi ei ilmunud kohale. Pidu pidi toimuma möödunud pühapäeva hommikul kohalikus pitsarestoranis.

Teddy ema Sil Mazzini sõnul saatis perekond välja 32 kutset. Mõned inimesed vastastasid, et nad ei saa tulla. Kõik ülejäänud jätsid lihtsalt tulemata.

Facebookis jagatud kurblikud pildid oma sünnipäevapeole üksi jäänud poisikesest jõudsid muidugi ka ajakirjandusse. Avalik tähelepanu on Teddyle praeguseks toonud hulgaliselt häid soove, õnnitluskaarte ja kingitusi nii lähedastelt kui ka võhivõõrastelt.

Teiste seas kutsus korvpallimeeskond Phoenix Suns Teddy vaatama oma mängu Lakersi vastu ja jalgpallimeeskond Phoenix Rising oma reedest mängu. Hokimeeskond The Arizona Coyotes korraldab aga Teddyle oma laupäevase mängu ajal uue pitsapeo, kuhu kõik soovijad võivad poisile kingitusi viia. Lisaks sellele on ka muusikaprodutsent DJ Khaled lubanud Teddy'le kingituse saata.

(Allikad: ABC 15, Sky News)

 

Loo moraal? Ära kunagi unusta sünnipäevapeo korraldajale teada anda, kas saad peol osaleda või mitte – nii saame hoida ära väikese lapse väga suure kurbuse :)