Frozen II annab väikestele poistele sõnumi, mida nad vajavad

Frozen II annab väikestele poistele sõnumi, mida nad vajavad

04. Dec 2019, 09:38 Emmede Klubi Emmede Klubi

Walt Disney Frozen II ehk "Lumekuninganna 2: Elsa ja Anna uued seiklused" jõudis mitmel pool maailmas kinodesse novembris, kuid on juba kõigi aegade enimmüüdud animafilm. Ja asja eest - Elsa ja Anna uusi seikluseid tasub oodata mitte ainult väikestel tüdrukutel, vaid ka väikestel poistel ja lapsevanematel. 

Nagu esimene osa, on ka teine osa saanud senini publikult ja kriitikutelt palju kiita naiste ja meeste vaheliste suhete kujutamise eest. Meespeategelane Kristoff ei päästa printsesse, vaid toetab oma lähedasi nende teekonnal ja väljendab oma tundeid.

Näiteks esitab Kristoff filmis ballaadi oma tunnetest. Lahingu ajal ei palu Kristoff printsess Annal kõrvale astuda, et teda ise kaitsma asuda, vaid küsib Annalt: mida sa vajad? Filmis on stseen, kus Sven ütleb Kristoffile: "Sa tunned mida tunned ja sinu tunded on päris."

Sarjas Anna osa lugev näitleja Kristin Bell on samuti nentinud, et on "Lumekuninganna 2" juures kõige rohkem uhke just selle üle, kuidas on kujutatud Kristoffi - väikesed poisid vajavad sellist eeskuju. 

Lumekuninganna 2: Elsa ja Anna uued seiklused

Miks sündis Elsa siia ilma võluvõimetega? Tõde mineviku kohta ootab teda, kui ta võtab ette rännaku tundmatusse, mis viib ta Aarendellist kaugele nõiutud metsadesse ja Tumeda mere kallastele. Vastused nendele küsimustele kutsuvad teda, aga samas ohustavad need ka tema kuningriiki. Koos Anna, Kristoffi, Olafi ja Sveniga võtab Elsa ette ohtliku ent uskumatu rännaku. Eelmises filmis seisis Elsa silmitsi hirmuga, et tema võimed on teda ümbritseva maailma jaoks liiga tugevad. Selles uues seikluses peab ta aga lootma, et nendest piisab.

FIlm jõuab Eestis kinodesse sel reedel, 6. detsembril.

 

Kas teie pere plaanib Elsa, Anna, Kristoffi ja Sveni uusi seiklusi vaatama minna?