VIDEO: Beebi turvalisus IV - Lämbumisoht ja beebi vannitoas

VIDEO: Beebi turvalisus IV - Lämbumisoht ja beebi vannitoas

18. Aug 2018, 22:48 Huggies Huggies

Püksmähkmed Huggies Pants aktiivsetele beebidele esitlevad

Esimese eluaasta teises pooles muutub beebi üha aktiivsemaks, mistõttu tuleb teda pidevalt jälgida!

Kõige sagedamini läheb lastel midagi kurku siis, kui nad söövad, närivad või imevad ning samal ajal kõnnivad, hüppavad, jooksevad või räägivad. Süües me istume, mitte ei jookse, eks ole, mu kullake?

Sageli juhtub see lasteüritustel ja pidudel. Kurku võivad minna sellised isuäratavad asjad nagu popkorn, kommid, pähklid, seemned ja näts. Kurku võib minna ka õun, viinamarjad või porgand. Tervislikult söömiseks tuleb seda teha regulaarselt ja kiirustamata. Süüa tuleb täisväärtuslikku ja tasakaalustatud toitu, närides seda söömise ajal hoolikalt ja juues peale vedelikku.

Sööme siis kõhu korralikult täis ja lähme edasi!

Mis siis see on? Maas vedeleb nii palju mänguasju ning eriti toredad on need väikesed legoklotsid. Neid võiks ehk maitsta? Enne kui lasta last omapead põrandale, tuleb veenduda, ega sellel ei ole väikesi detaile, mille laps võib suhu panna ja paraku ka endale kurku tõmmata. Põrand tuleb hoolikalt tolmuimejaga puhastada, samuti tuleb seda regulaarselt pesta, sest liiga suur kogus tolmu võib põhjustada beebil allergilise reaktsiooni.

Beebi vannitoas!

Vannitamine on väga lõbus! Kuid vannituba on kodus üks ohtlikumaid kohti, sest sageli hoiame just siin olmekeemiat – pesupulbreid, valgendajaid, pesuloputusvahendeid, puhastus- ja hügieenivahendeid. Kõik need peavad olema kõrgel, kuhu väike laps ei ulatu.

Oo, see värviline vedelik näeb nii isuäratav välja! Ehk võiks seda maitsta? Mida sa arvad, emme? Vannitoas olevad vedelikud võivad põhjustada raske mürgistuse, mistõttu paneme need kõrgele, kuhu sa ei ulatu, või peidame kappi, mida sa lahti ei saa.

Väikseke, sa ei tohi vanni üksinda jääda! Isegi siis mitte, kui vannis on ainult natuke vett ja meile tundub, et midagi ei saa juhtuda. Paraku võivad ka suuremad lapsed vannis mängides uppuda või end kuuma veega raskelt põletada.

Aktiivsete beebide turvalisuse eest kutsuvad hoolitsema Huggies Pants – püksid väikesteks ja suurteks mängudeks ja vallatusteks!

20180803110644-12974.jpg