VIDEO: Beebi turvalisus III - Beebi köögis

VIDEO: Beebi turvalisus III - Beebi köögis

19. Aug 2018, 12:47 Huggies Huggies

Püksmähkmed Huggies Pants aktiivsetele beebidele esitlevad

Kui väike maailma avastaja hakkab roomama ja kõndima, on oluline muuta tema keskkond mitte ainult arendavaks ja põnevaks, vaid ka turvaliseks! Seekord läheme uurima kööki!

Köök on mängimiseks üks põnevamaid kohti. Tõepoolest – beebil on tore nõudega mängida, potikaantega kolistada ja jahu laiali puistata. Ent köögis tegeleme enamasti kuumade vedelike ja toitudega. Kõik keevad või kuumad toidud ja joogid tuleb panna laua keskele, jälgides, et lapsel ei oleks käeulatuses tooli, millele ta võib ronida. Põletused on väga valusad ja ohtlikud beebi õrnale nahale. See, mis meie jaoks on kruus kuuma veega, on beebile ämber keeva vedelikuga!

Ja mis see siis veel on? Pann, mis on jätnud oma varre kutsuvalt üle pliidi serva! Nii ei tohi see olla. Süüa tehes veendume, et pann asub pliidi kaugemal plaadil, ning pöörame käepidemed alati seina poole. Samuti ei tohi kunagi panna põrandale nõusid kuuma toiduga ega supipotte!

Kui kodus on elektripliit, mida saab lihtsalt puudutades sisse lülitada, tuleb last jälgida, et ta ei pääseks pliidipinna juurde, mille ta võib kogemata sisse lülitada ja saada nii raskeid põletusi.

Lapsele võib iga asi saada mänguasjaks – näiteks klaaskauss võib olla suurepärane kosmonaudi kiiver, nuga aga mõõk. Seetõttu vaatame köögis alumised riiulid üle, et neil ei oleks beebile ohtlikke esemeid.

Kuid väikest maailma avastajat ei tasu köögist üldse välja ajada! Selle asemel, et kõike keelata, jätame ühe sahtli, kus asuvad beebi nõud ja mitmesugused ohutud köögitarbed mängimiseks! See on põnev tegevus ajaks, kui ema süüa teeb!

Vot nii! Aktiivsete beebide turvalisuse eest kutsuvad hoolitsema Huggies Pants – püksid väikesteks ja suurteks mängudeks ja vallatusteks!


20180803110644-12974.jpg