VIDEO: Beebi turvalisus II

VIDEO: Beebi turvalisus II

09. Aug 2018, 10:21 Huggies Huggies

Püksmähkmed Huggies Pants aktiivsetele beebidele esitlevad

Kui väike maailma avastaja hakkab roomama ja kõndima, on oluline muuta tema keskkond mitte ainult arendavaks ja põnevaks, vaid ka turvaliseks!

 

Laste ja vanemate voodi!

Voodi – tundub, et see on nii lai ja mugav, ning selles on nii tore püherdada ja mängida! Ent just voodist kukkumised on beebide kõige sagedasemad traumad. Üks, kaks – ning juba ma olengi voodist välja veerenud. Seetõttu ei tohi beebisid hetkekski voodisse üksi jätta.

Ka püksmähkmeid on parem vahetada põrandal või ema süles – kui ta vaid mu kätte saab! Ja olengi taas valmis uuteks mängudeks ja pahandusteks.

Väikeseid lapsi ei tohi asetada ka patjadele, sest see põhjustab lämbumisohtu, samuti tuleb lapsele valida õhku läbi laskev tekk, et see näole langedes ei takistaks beebil hingamist.

Need ohtlikud uksed ja aknad!

Kui kõrgel ka aken ei asuks ja kui keeruline ei oleks selle sulgur, võib laps selle ikkagi avada, sest isegi 10-kuune suudab aknalauale ronida. Vanemad harjutavad last sageli juba väikesest peale aknalaual seisma ja aknast välja vaatama või vanaemale lehvitama, kuid seda ei tohi teha. Peagi muutub aknalaud lapse jaoks nii põnevaks, et ta ronib ise selle peale.

Seetõttu tuleb veenduda, et aknalaudade juures ei seisa toole, ning akendele tuleb panna turvalukud.

Ka kapiuksed meelitavad väikeseid maailma avastajaid. Mida kõike kappides küll ei leidu?! Ent kapiuksed on samuti väga ohtlikud, sest väikesed sõrmed võivad vahele jääda – veel hullem on aga see, et laps võib endale kogu kapi peale tõmmata! Seetõttu sulgeme need spetsiaalsete uksefiksaatoritega. Sõrmed võivad jääda ka toaukse vahele – paigaldame spetsiaalsed tõkked, et seda ei juhtuks!

– Trepid

Beebidele meeldivad väga trepid. Peagi õpivad nad mööda neid üsna osavalt ronima, ent ilma vanemate järelevalveta ja oma trepironimise treeningute alguses võib väikelaps saada raske trauma, eriti trepikäsipuu vahelt läbi kukkudes. Seetõttu kinnitame trepile nii üles kui ka alla spetsiaalsed võrgud, käsipuule paneme aga ette kinnitatud sirmi.

Väikseke, me avastame koos nii palju, ole ainult veidi ettevaatlik!


Aktiivsete beebide turvalisuse eest kutsub hoolitsema Huggies Pants – püksmähkmed väikesteks ja suurteks mängudeks ja vallatusteks!20180803110644-12974.jpg