Uus rubriik! Huggies® Mänguasjade Maa

Uus rubriik! Huggies® Mänguasjade Maa

01. Jun 2017, 16:51

Laste jaoks tundub see maailm suure ja lõpmatuna ning iga päev pakub neile uusi avastusi ja mängurõõmu. Lapsed alles õpivad kõike seda, mis meie jaoks juba iseenesestmõistetav tundub. Mis meie jaoks niivõrd tavapärane, võib laste jaoks olla äärmiselt eriline.

Mänguaeg ei ole ainult lapse lõbustamiseks. Mängimine on vajalik, sest see aitab lapsel ühtlasi ka areneda! Nagu öeldakse, siis mäng on lapse töö. Just niiviisi nad õpivadki seda maailma tundma. Omandavad uusi oskusi, arendavad oma kujutlusvõimet ja palju muud. Absoluutselt igal tegevusel on omad kasutegurid. Vahet pole, kas räägime palli veeretamisest või sokkide sorteerimisest. Iga mäng pakub lõputuid võimalusi õppimiseks ja uute oskuste omandamiseks/proovile panekuks.

Mis puudutab mängukaaslasi, siis on just ema ja isa lapse vaieldamatuteks lemmikuteks. Juba esimestest elupäevadest alates on beebi jaoks emaga suhtlemine just nagu mäng. Tema näoilmete jälgimine ja üritamine neid imiteerida, tema hääle kuulamine. Lapseks olemine tähendab lõpmatut õppimist ja arenemist.

Seetõttu avabki Emmede Klubi uue alamkategooria: Huggies® Mänguasjade Maa, mis aitab pakub vanematele nõu lapse arengu toetamisel ja aitab mõista mängimise tähtsust!

Edaspidi võid siit leida:

-Näpunäiteid erinevateks viisideks oma lapsega mängimiseks
-Mänguteemalisi videosid
-Soovitusi mänguasjade valikuks
-Nõuandeid mänguasjade hoiustamiseks
-Kogemuslugusid
-Erinevaid võistlusi koos vahvate auhindadega ning palju-palju veel!


Kohtume Huggies Mänguasjade Maal!

20170601174627-76439.jpg