Tootearvustus: Huggies Elite Soft mähkmed suuruses 3

Tootearvustus: Huggies Elite Soft mähkmed suuruses 3

07. Oct 2016, 21:00
"Alustame tõsiasjast, et olen kahe väikese poisi ema - meie peres kasvavad nii kolmeaastane kui ka viiekuune poisiklutt. Niisiis on mähkmed juba kolm aastat meie pere igapäevaelu asendamatuks osaks saanud - me ei mängi nii öelda esimest korda. Tänu Emmede Klubile saime suurepärase võimaluse tasuta testida uues, number kolm suuruses Huggies Elite Soft mähkmeid, ning saame oma kogemust nüüd ka teistega jagada!

Esiteks on mähkmete juures äärmiselt meeldiv see, et need on saadaval nii suurtes kui väikestes pakkides. Mõnikord tekib olukord, kui on vaja väike pakk kodust kaasa võtta - näiteks reisile - ehkki suur pakk on alati hinna poolest praktilisem ost.

20160919095917-20742.jpg

Olgem ausad - olen suuremate Eestis müüdavate mähkmetootjate toodangust ammu loobunud põhjusel, et nende lõhn on mulle äärmiselt ebameeldiv, keemiline ja vänge. Aga enda suureks rõõmuks ei tundnud ma Huggies Elite Soft pakendit avades mingisugust lõhna. Milline meeldiv üllatus! Ja kui ma varem toote osas pisut ettevaatlikul ja isegi skeptilisel seisukohal olin, oli see kriteerium suureks-suureks eeliseks.

Lisaks avastasin, et mähkmed on väga õhukesed, vööosast elastsed (ei leki ega jäta kõhukesele jälgi soonimisest), varustatud hästi liimuvate kinnitusribade, niiskusindikaatori ja tagaosa siseküljel asetseva "taskuga", mis suuremagi kaka edukalt "kinni püüab". Kokkuvõtteks võib öelda, et mähkmel on kõikvõimalikud eelised, mida ühelt mähkmelt loota võib!
20160919100207-41608.jpg

Kõlab nagu tõeline kiidulaul, kas pole? Aga tõepoolest - selgus, et tegemist on ootamatult hea tootega! Siiski on mähkmete juures ka väike miinus - suuruste sobivus. Minu 8.2 kg poisi jaoks oli väidetavalt 3-9 kilo kaaluvatele lastele sobiv suurus pisut kitsas. Niisiis soovitaksin suuruse valikul väikese varuga arvestada.

20160919100449-64544.jpg

Tundub, et saigi kõik. Oleme väga rahul ja kasutame neid mähkmeid ka tulevikus!"