Niisked salvrätikud igas olukorras

Niisked salvrätikud igas olukorras

01. Oct 2018, 13:54 Huggies Huggies

Ehk nõustud, kui ütleme, et niisked salvrätikud peaksid igal emal kindlasti olema nii kodus kui ka käekotis? Nende abil on lihtne ja kiire beebit puhastada olukordades, mil puhas vesi pole käeulatuses või on vaja midagi kiirelt ära pühkida. 


Niisked salvrätikud pole ainult beebide pärusmaa. Vastupidi - neil on palju kasutusviise ka meie, vanemate, jaoks. Üks pakk niiskeid salvrätikuid võib asendada päris mitut toodet, mida oleme muidu harjunud majapidamises kasutama. 

Mille jaoks kasutada niiskeid salvrätikuid kodus?- Mähkmevahetusel ning pärast seda enda käte puhastamiseks


- Vajadusel pärast söömist lapse näo, käte (ning tõenäoliselt ka laua) puhastamiseks


- Veidi ülekäte läinud kunstiliste tegevuste tagajärgede elimineerimiseks


20180215135819-82921.jpg
 Mille jaoks kasutada niiskeid salvrätikuid väljas olles?- Käte puhastamiseks enne söömist või pärast tualetiskäiku (tuletame meelde, et miski ei asenda reaalset kätepesu ent räägime olukordadest, mil see pole võimalik!)


- Käte puhastamiseks pärast ühistranspordi kasutamiseks


- Mänguasjade puhastamiseks avalikes mänguruumides


- Mähkmevahetuseks


- Reisil olles beebi puhtana hoidmiseks (väga head abimehed näiteks lennukisalongis!)


Rääkimata sellest, et niisked salvrätikud täidavad suurepäraselt ka meigieemaldaja ülesannet ning on ka üldises plaanis majapidamises suureks abiks.

20180215135848-39558.jpg

Sellegi poolest tuleb tähele panna, et mitte kõik niisked salvrätikud, mille pakendil ilutseb armas beebi, pole oma koostiselt ohutud ega beebile sobivad.


Vältida tuleks salvrätikuid, mille koostisosades on parabeenid või mõned järgnevatest: pthalates, cocoamidopropyl betaine, phenoxyethanol. Kõik need võivad nahka ärritada ja kutsuda esile allergilist reaktsiooni.

Niisketes salvrätikutes võiks see-eest sisalduda vett, glütseriini, kummeliekstrakti, aaloe vera ekstrakti, sidruni-, lavendri, ja teepuuõli.

Seega valides niiskeid salvrätikuid võta kindlasti ka hetk tutvumaks pakendi tagaküljega olemaks kindel, et pakud oma beebi ja enda nahale vaid parimat!