Mugav pühadeperiood Huggies niiskete salvrätikutega

Mugav pühadeperiood Huggies niiskete salvrätikutega

23. Dec 2017, 22:42

Aasta viimane kuu möödub tihtipeale teistest kiiremini. Olgu selle põhjuseks pühadest tingitud elevus või pikk nimekiri ettevalmistustest, mis ootavad tegemist. Pühadel veedetakse tihti ka palju aega ringi liikudes ja oma sõpru ning perekondasid külastades. Selle kõige keskel ei tasu unustada ka esmatähtsat – hügieeni.


Praegusel ajal on nakkused kärmed levima ning pidevalt ringi liikudes satume kokku paljude erinevate bakteritega. 

Kuidas end kaitsta?

20171223224406-15300.jpg

Väljaspool kodu hoolitse selle eest, et saaksid alati vajadusel lapse käsi puhastada. Kui vee kasutamine pole võimalik, siis võta appi niisked salvrätikud.

Beebid ei tea isiklikust hügieenist veel kuigi palju. Nende jaoks on põnev pista suhu kõik, mida nad vähegi haarata suudavad. Võib juhtuda, et nende valikud pole alati just kõige puhtamate killast. Seega külas viibides puhasta võõrad mänguasjad ruttu niiske salvrätikuga enne, kui lapse nendega mängima lased. Sama kehtib ka mänguväljakutel ja mängutubades.

Ära unusta niiskeid salvrätikuid ka reisides. Kas siis mähkmevahetusel või kasvõi ühistranspordis. Kuigi me ei saa end kaitsta absoluutselt kõikide pisikute ja bakterite eest, siis saame siiski vähendada võimalust, et mõni neist end meile külge haagiks.

Niisketest salvrätikutest võib olla palju kasu erinevates situatsioonides, mis ei pruugi sugugi mitte alati olla seotud just beebidega (kleepuvad käed, meigi eemaldamine, mõne pinna puhastamine). Seetõttu on hea üht pakki alati endaga kaasas kanda. Nii ootamatute olukordade, kui ka isikliku hügieeni pärast.

Seega ära unusta pühadeperioodil oma kotti ka niiskeid salvrätikuid lisamast!