Millised tooted muudavad beebide vanemate elu lihtsamaks?

Millised tooted muudavad beebide vanemate elu lihtsamaks?

08. May 2019, 20:13 Huggies Huggies

Beebiga veedetud aeg on eriline ja möödub kiiresti. Iga päev veedame palju aega oma lapse eest hoolitsedes. Temaga kaisutades, tema mähkmeid vahetades, tema turvalisuse eest hoolt kandes. Õnneks oleme jõudnud ajajärku, kus mitmed igapäevastest asjadest on meie jaoks lihtsamaks tehtud.

Uurisime emadelt, millised tooted nende elu lihtsustavad. Kas mõned nendest jõuaksid ka Sinu jaoks kasulike asjade nimekirja?

Niisked salvrätikud

Mugavad igal pool kaasas kandmiseks ja beebi mähkme vahetamiseks seal, kus puhtale veele ligipääsu pole. Samuti suureks abiliseks pärast söömist beebi näo ja käte puhastamiseks.

Mähkmed

Me kõik oleme vast kuulnud oma vanaemade ja ehk ka emade lugusid lõpututest marlilappidest ja nende vaevarikkast pesust. Tänapäeval on elu tehtud tunduvalt lihtsamaks ja mähkmevalik suur ja lai. Seda nii neile, kes eelistavad korduvkasutavaid mähkmeid, kui ka neile, kes on truud pigem ühekordsetele.

Ükskõik, mida eelistad, pööra suurt tähelepanu materjalile, millest mähe on tehtud. Eelkõige peab mähe olema beebi jaoks mugav ja hoidma teda soovimatute lekete eest kaitstuna.

Samuti leidub ka niiskusindikaatoriga mähkmeid, mis näitavad värvi muutes koheselt ära, kui mähkmesse vedelik tekib. 

Igemegeel

Kuigi esimeste hammaste tulek on miski, mida vanemad tihtipeale kärsitult ootavad, võib see kaasa tuua ka palju valu. Seda nii beebile, kellele hammaste lõikumine haiget teeb, kui ka vanemale, kes last kuidagi aidata ei oska.

Erinevaid tuimestava mõjuga igemekeele leiab igast peaaegu igast apteegist ja paljud vanemad on nende eest lõpmatult tänulikud.

Küünetangid

Paljud beebid sünnivad juba üpriski pikkade küüntega, mis tähendab, et esimene maniküür ei lase end oodata. Kääridega beebi imepisikeste sõrmede kallale minek võib aga tunduda hirmutavana. Isegi, kui tegu on spetsiaalsete beebikääridega. Nõnda ongi mitmed emad leidnud, et tangidega on see asjaajamine kordades lihtsam ja hirm beebile haiget tegemise ees väiksem. 

Puuviljavõrk

Vanemad, kes tahaksid lastele kätte anda puu-ja köögivilju, aga kardavad väga, et need kurku tõmmatakse, on leidnud, et just puuviljavõrk on siinkohal suureks abiliseks. Võrgu sisse saab panna parajaks lõigatud tüki ja seejärel selle beebile anda. Laps saab mugavalt süüa ja tükkide kurku tõmbamise oht on välistatud.

Lamamistool

Kuigi ema-isa käed on beebi jaoks just need kõige mugavamad, ei saa keegi meist 24/7 beebit hoida. Paljud emad kiidavadki lamamistoole, mis aitavad neil beebil silma hoida hetkedel, mil see vajalik on. Näiteks süüa tehes või pesus käies.

Beebimonitor

Beebimonitor on eriti suureks abiliseks juhul, kui elatakse majas või suuremas korteris. Paljud vanemad kardavad tihtipeale, et ei kuule, kui beebi öösel ärkab. Beebimonitor annab kindluse, et miskit ei jää märkamata. Paljudel mudelitel on ka võimalik tänu videopildile beebit näha. 

 

Huggies® niisked salvrätikud on tehtud naturaalsetest mikrokiududest ja sisaldavad kuni 99% puhast vett.