Mähkmevahetus ja niiskete salvrätikute valik Huggies® nõuannete abil

Mähkmevahetus ja niiskete salvrätikute valik Huggies® nõuannete abil

19. Mar 2019, 11:15 Huggies Huggies

Esimest korda beebi mähet vahetades võivad vanemad tunda väikest kohmetust - beebi on ju nii pisike ja õrn. Kui tegu on ka esimese lapsega, siis võib lisanduda ka hirm selle ees, kas niivõrd lihtne tegevus saab üldse õigesti tehtud.

- Ära tõsta beebit jalgadest. Pööra ta ümber ja aseta mähe ettevaatlikult ta pepu alla
- Ära kinnita mähet liiga tugevasti aga samas ka mitte liiga õrnalt. Kuidas teada saada, et beebil on mugav? Proovi oma näpp pista beebi kõhu ja mähkme vahele - kui näpp mahub hõlpsalt vahele ilma, et kuskile jääks üleliigset tühja ruumi, on beebil mugav.
- Jälgi, et valitud mähkmesuurus vastaks beebi kaalule.
- Pese oma käsi enne ja pärast mähkmevahetust ning ära jäta kasutatud mähet mähkmelauale
- Ära kaota lapsega kontakti. Õnnetused juhtuvad vaid sekundiga, hoia pidevalt üht kätt beebil olemaks kindel, et ta on turvaliselt paigal.

Nii nagu beebi eest hoolitsemiseks on vajalikud mähkmed, kuuluvad sinna nimekirja ka niisked salvrätikud. Kas mähkmevahetusel abistamiseks või käte ja näo puhastamiseks.

Pane tähele ka seda, et kõik niisked salvrätikud pole beebide jaoks ohutud. Paljud neist võivad sisaldada parabeene ja muid ühendeid, mis võivad nahka ärritada ning tekitada tugevat allergilist reaktsiooni. Veel üks ohtlik koostisosa on pehnoxyanol, mida kasutatakse palju kosmeetikatööstuseses ning mis võib ärritada nii nahka, silmasid kui ka kopse. 

Millised koostisosad on beebide jaoks ohutud?

- vesi
-glütseriin
-kummeliekstrakt
-aaloekstrakt
-sidruniõli
-lavendli,- ja teepuuõli

Paljud valivad poeletilt esimesed ettejuhtuvad niisked salvrätikud eeldades, et kõikidel on nii või naa sama koostis ja kvaliteet. Tegelikkuses see siiski nii pole ja täpselt nii nagu muude kehahooldustoodete puhul, on ka niisketel salvrätikutel suur vahe ja osad neist võivad sisaldada suures osas komponente, mis beebi nahka hoopiski kahjustavad. Seega vali kvaliteetsed salvrätikud!

Huggies® pakub vahvaid disaine ja erinevaid niiskeid salvrätikuid igale maitsele. Huggies® niisked salvrätikud on tehtud looduslikest kiudedest ja sisaldavad kuni 99% vett. Iga pakend on kergelt avatav ning suletav ega sisalda parabeene või alkoholi. Millised on sinu lemmikud?

Huggies® Pure 99% puhast vett!

Huggies ® Pure niisked salvrätikud tagavad beebi naha õrna hoolduse. 65% materjalidest on looduslikest kiududest. Puuvillasarnane materjal on beebi nahale sama hell ja puhas nagu vesi. Sobivad eriti hästi õrna nahaga vastsündinutele ja nende emadele. Need salvrätikud ei sisalda lõhnaineid, alkoholi ega teisi nahka ärritavaid koostisosi.

Huggies® Pure salvrätikud on hea valik beebi esimesteks elunädalateks ja nad on spetsiaalselt loodud vastsündinu igapäevaseks hoolduseks. Ära unusta sünnituskoti pakkimisel ka neid niiskeid salvärtikuid lisaks Huggies® Newborn mähkmetele kotti pakkimast!

Huggies® Soft Skin 


 

Nendel niisketel salvrätikutel on unikaalne ja spetsiifiline materjali koostis. Huggies® Soft Skin niisked salvrätikud sisaldavad 65% orgaanilist kiudu, 95% puhast vett ning on rikastatud sheavõiga - laialt looduslikus kosmeetikas kasutust leidva koostisosaga, mis on nüüd saadaval ka beebi õrnaks nahahoolduseks. Sheavõi, mis sisaldab A, E ja F-vitamiine, pehmendab nahka, ennetab ärritusi, kaitseb ja parandab - see kõik on beebi nahahoolduses eriti tähtis.

HUGGIES® Natural Care  - hoolitsus Aloe Veraga 

 

Niisked salvrätikud, mis on rikastatud Aloe Vera ja E-vitamiiniga- koostisosad, mis hoolitsevad ja kaitsevad beebi õrna nahka. Need sobivad emadele, kes soovivad oma beebi õrna ja tundlikku nahka väliskeskkonna mõjude eest kaitsta. Aloe Verat on kasutatud nahahoolduses aastatuhandeid ja see omab põletikuvastast toimet. Lisaks on E-vitamiin, mida niisked salvrätikud sisaldavad, tugev antioksüdant, mis kaitseb nahka ultravioletkiirguse ja keskkonna saastatuse eest.

Huggies ® Natural Care niisked salvrätikud on pehmest materjalist, mis tagab õrna ja põhjaliku naha puhtuse. Salvrätikutele omane õrn aroom tagab Su lapse nahale värske lõhna.

Kasuta Huggies® niiskeid salvrätikuid iga päev, et hommikuse pesemise ja mähkmete vahetuse ajal beebi puhtana hoida!

Huggies® All over clean - kerge kurgiaroomiga salvrätikud igapäevaseks kasutamiseks

 

Huggies® All over clean niiskete salvrättide pakend on kompaktne ning mõeldud mugavaks kaasaskandmiseks. Pakendil on niiskust lukustav süsteem, mis hoiab niiskuse pakendis ka pärast mitmekordset avamist ning ei lase salvrättidel ära kuivada.

Huggies® Everyday õrna kurgiaroomiga niisked salvrätid puhastavad ja värskendavad. Salvrätid on valmistatud naturaalsetest imavatest kiududest*, ei sisalda alkoholi, parabeene ega fenoksüetanooli ning on hüpoallergeensed. Toode on kliiniliselt testitud ning igati nahasõbralikuks tunnistatud. Niisked salvrätid on mõeldud näo ja käte puhastamiseks.