Loosimine lõppenud! Vaata, kes võitis ja loe nippe!

Loosimine lõppenud! Vaata, kes võitis ja loe nippe!

26. Nov 2019, 11:13 Emmede Klubi Emmede Klubi

Koostöös Huggiesega palusime teil loosis osalemiseks kommenteerida, millised teie laste lemmiktegevused, -mängud või näiteks huviringid, mida koos külastate? Osalejaid oli palju ning toredaid ideid tegevusteks samuti. Jagame noppeid teie kirjutatust:

"Pisipõnni lemmikuks on viimasel ajal suure vennaga mängimise kõrvale ja autodega põristamisele kõvaks konkurendiks kujunenud kõikvõimalikud joonistamise-meisterdamise tegevused. Pea esimese asjana ärgates palutakse riiulilt kriite :P Aga samas armastab ta ka väga vett ja naudib põnnide ujumistunde."

"Rõngaspüramiidi ehitamine ja klotside ladumine on hekel lemmikud. Õpime kujusid ja värve!"

"Lapsi on mitu, püüan leida kõigile üks ühele aeg, samas kõigile meeldib mängida erinevate klotsidega, nendega õpime numbreid, tähti, värve, kujundeid, jne lisaks tavalisele ehitamisele. Vahel tõmbame tapeeti põrandale või seinale ja igaüks saab joonistada/ kirjutada nii suurelt kui meeldib."

Auhinnaks panime välja stiilse galaktikatrükiga väikelapse seljakoti brändilt Twinkle Twinkle LV, mille on võitnud Egle, kes kirjutas:

"Mul on kahe aastasele mitmeid puslesid, autod, mida tuleb remontida, klotsid. Käime palju õues ja avastame loodust. Metsajalutuskäigud on vaid nädalavahetuste rõõmuks jäänud, sest aiast tulles on juba hämar. Igasugused voolimised ja maalimised on lemmikud. Mänguväljakute ronimismaratonid koos emme ja issiga on parimad! Pisem on poole aastane, temaga võimleme ja ujume ning püüame roomata ja areneda omas tempos❤️" 

Palju õnne Sulle võidu puhul, Egle! Võta meiega ühendust, et saaksime auhinna kättesaamise kokku leppida.