KINGILOOS! Võida reis Jurmalasse!

KINGILOOS! Võida reis Jurmalasse!

21. May 2019, 17:00 Emmede Klubi Emmede Klubi

Reisimine on suurepäraseks mooduseksveeta perekeskis aega ja üksteist veelgi paremini tundma õppida. Rääkimata ühiste mälestuste loomisest.

Kindlasti oled Sinagi koos perega reisinud. Vahet pole, kas lennukiga kaugemale maale või avastanud üheskoos hoopiski Eestimaa kauneid paiku.

Tahame Sulle pakkuda veel üht võimalust reisimiseks ja alustame täna seetõttu kingiloosi, mille auhinnaks on perereis Jurmala hotelli ja spaakompleksi!


Kuidas auhinnaloosis osaleda?

- Lisa kommentaaridesse pilt oma viimasest perereisist ja kirjelda seda! Kus te käisite, kas soovitaksite ka teistele, millised olid kõige meeldejäävamad kohad, mida külastasite?

Võitja saab Huggies® niisked salvrätikud, et reisil puhtust hoida olukordades, kus puhtale veele ligipääsu pole (näiteks autos) ja majutuse Hotel Jurmala SPA spaa-ja hotellikompleksis!Auhind sisaldab:

- Ööbimist peretoas kahele täiskasvanule ja kahele kuni 12a lapsele Hotel Jurmala SPA spaa-ja hotellikompleksis  (check-in alates 15:00, check out kuni 12:00)
- Hommikusöök
- Ühekordne 2,5h Wellness Oasise külastus (limiteerimata saunade ja basseinikompleksikülastus) ja limiteerimata ligipääs jõusaalialale (lahkumispäeval kuni 12:00)

Kuni 12 aastastele lastele kolmekäiguline õhtusöök lastemenüüst, lastebassein ja lastesaun ning lastele mõeldud mänguala restoranis ja restoraniterrassil, ühekordne soolakambrikülastus, hapnikukokteil
- Täiskasvanutele õhtusöök Rootsi lauas, ühekordne soolakambri külastus, hapnikukokteil

Võit on realiseeritav 15.06-30.06.2019!ja 01.09-30.11.2019

Võitja loosime välja 15.06. Head loosiõnne!