KINGILOOS! Võida 50EUR väärtuses WolliMolli kinkekaart!

KINGILOOS! Võida 50EUR väärtuses WolliMolli kinkekaart!

22. May 2019, 21:25 Emmede Klubi Emmede Klubi

Mida lähemale jõuab lapse eeldatav sünnitähtaeg, seda vajalikumaks saab ka haiglakoti kokkupanek. Aga mida sinna ometi lisada? Kas panna kohe valmis kõik vajalik, lisada asju jooksvalt või panna kotti lihtsalt nimekiri asjadest, mis viimasel hetkel kaasa haarata?

Internetist leiab haiglakoti pakkimiseks lõputult soovitusi. Mõned minimalistlikuma lähenemisega, mõned eeldades, et lähed sünnitama kahe suure kohvriga. Kõige olulisem on neid nimekirju lugedes pidada meeles, et need on tihtipeale üldistavad. Mõistagi on neis asju, mis Sulle suure tõenäosusega marjaks ära kuluvad, aga tõenäoliselt ka neid, millest ei oskaks Sa ka puudust tunda.


Alustuseks on hea end viia kurssi sünnitusmaja poolt pakutavaga ja seejärel koostada oma isiklik nimekiri lähtudes enda vajadustest. 

Emmede Klubi ja Huggies® Elite Soft tahavadki siinkohal aidata, mistõttu paneme käima haiglakoti teemalise kingiloosi!

Kuidas loosis osaleda?


Kirjuta meile kommentaaridesse enda haiglakotist! Kui alles lähed sünnitama, siis kirjuta sellest, mida plaanid endaga kindlasti kaasa võtta. Kui oled juba sünnitanud, siis räägi, mida kaasa pakkisid ja mis peamine - millised nendest asjadest osutusid kasututeks ja millised vastukaaluks asendamatuteks? On ehk midagi, mida sa haiglakotti ei pakkinud, aga millest puudust tundsid?

Võitja loosime välja 17.06!

Auhinnafondis on sel korral Huggies® Elite Soft mähkmed ja 50EUR väärtuses WolliMolli kinkekaart!

WolliMolli on Läti bränd, mis on populaarne oma imepehmete alpakalõngast tehtud lasteriiete tõttu. Riided on naha vastas imepehmed ja lasevad lapse nahal soojadel suvekuudel mõnusalt hingata ning hoiavad krõbedamatel talvekuudel teda soojas!

 

Head loosiõnne!

krinev krinev 25. May 2019, 12:36

Minu haiglakotis oli nii kasulikke kui kasutuid asju ning mõned tähtsad asjad jäid üldse puudu. Asju hakkasin juba umbes kuu enne tähtaega koguma kappi ühte riiulisse, et vajadusel sealt kiiruga kotti visata. Riiulis oli ka paberil list, et igapäevases kasutuses olevad asjad ka maha ei ununeks.
Kaasas olid dokumendid, mugavad riided minule ja mehele, hügieenitarbed, lapse turvahäll ja kojutoomiskomplekt. Täiesti asendamatud olid võrkpüksid, neid kandsin ma terve veritsuse aja, sest muidu oleks vist tagumik hauduma läinud. Mul oli kaasas ka arvuti, sest mulle meeldib sellega rohkem majandada kui telefoniga. Kindlasti oli kotis ka minu padi. Ma olen padjafriik ja võtan selle alati ka reisile kaasa.
Lisaks oli meil kaasas terve hunnik snäkke, millega sünnituse ajal keha kinnitada ja powerit saada. Kuna mul oli keisri oht, siis mul ei lubatud süüa ning selle hunniku tõime pea muutumatul kujul koju tagasi.
Ma alahindasin päris kaamera vajalikkust. Laps sündis hämaras ning telefoniga tehtud esimesed pildid on kindlasti kaugel täiuslikkusest. Järgmisel korral pakin kindlasti selle kaasa.