KINGILOOS! Võida 50EUR väärtuses WolliMolli kinkekaart!

KINGILOOS! Võida 50EUR väärtuses WolliMolli kinkekaart!

22. May 2019, 21:25 Emmede Klubi Emmede Klubi

Mida lähemale jõuab lapse eeldatav sünnitähtaeg, seda vajalikumaks saab ka haiglakoti kokkupanek. Aga mida sinna ometi lisada? Kas panna kohe valmis kõik vajalik, lisada asju jooksvalt või panna kotti lihtsalt nimekiri asjadest, mis viimasel hetkel kaasa haarata?

Internetist leiab haiglakoti pakkimiseks lõputult soovitusi. Mõned minimalistlikuma lähenemisega, mõned eeldades, et lähed sünnitama kahe suure kohvriga. Kõige olulisem on neid nimekirju lugedes pidada meeles, et need on tihtipeale üldistavad. Mõistagi on neis asju, mis Sulle suure tõenäosusega marjaks ära kuluvad, aga tõenäoliselt ka neid, millest ei oskaks Sa ka puudust tunda.


Alustuseks on hea end viia kurssi sünnitusmaja poolt pakutavaga ja seejärel koostada oma isiklik nimekiri lähtudes enda vajadustest. 

Emmede Klubi ja Huggies® Elite Soft tahavadki siinkohal aidata, mistõttu paneme käima haiglakoti teemalise kingiloosi!

Kuidas loosis osaleda?


Kirjuta meile kommentaaridesse enda haiglakotist! Kui alles lähed sünnitama, siis kirjuta sellest, mida plaanid endaga kindlasti kaasa võtta. Kui oled juba sünnitanud, siis räägi, mida kaasa pakkisid ja mis peamine - millised nendest asjadest osutusid kasututeks ja millised vastukaaluks asendamatuteks? On ehk midagi, mida sa haiglakotti ei pakkinud, aga millest puudust tundsid?

Võitja loosime välja 17.06!

Auhinnafondis on sel korral Huggies® Elite Soft mähkmed ja 50EUR väärtuses WolliMolli kinkekaart!

WolliMolli on Läti bränd, mis on populaarne oma imepehmete alpakalõngast tehtud lasteriiete tõttu. Riided on naha vastas imepehmed ja lasevad lapse nahal soojadel suvekuudel mõnusalt hingata ning hoiavad krõbedamatel talvekuudel teda soojas!

 

Head loosiõnne!

Mailis Tull Mailis Tull 30. May 2019, 14:45

Minu haiglakotis oli seekord vähe asju. Esimese lapsega kuhjasin kõik kaasa, suht mõtetult. Ei kasutanud peaaegu midagi. Seekord olin teadlikum ja läksin väikese kotiga, kus olid sees beebi koju toomiseks riided, niisked salvakad. Endale hügieenisidemed ja pesu asjad. Vahetusriided ja 3 paari asluspükse. Ka pakkisin kaasa veepudeli ja paar magusat batooni. Olen alati peale sünnitust sellises magusavaeguses. Beebi saab ju haiglas oleku ajal kasutada kõiki vajaminevaid tooteid mida haigla pakub, seega ei näe vajadust eraldi veel mähkmeid ja kreeme kaasa tirida. Olen alati sussid kaasa võtnud aga ausalt saab ka ilma nendeta, et kui kodus ei ole susse, siis ekstra mõtet osta ka ei ole. Üldse ongi nii, et kui vahetusriided, pesuasjad ja hügieenisidemed on kotis, siis sellest piisab. Haigla oleku ajal saab kõik muu haigla poolt. Muidugi raseduskaart ja dokument ka aga see on üldiselt loogiline. Niiet naistele, kes lähevad esimest korda sünnitama, pole vaja kõike kaasa võtta. Küll kodus saab kasutada

Maret Maret 29. May 2019, 22:33

Minu haiglakotti lähevad niisked salvrättid, enda hügeenivahendid, sidemed, pesu, kindlasti ka veepudel. Beebiriided ja riided millega ise koju tulen panen küll kokku aga abikaasa toob hiljem järgi. Sussid on eelmistel haiglaskäikudel küll kaasas olnud aga ei kasutanud. Eelistan käija sokkides, nii on mugavam.

Sirle Soots Sirle Soots 27. May 2019, 11:11

Haiglakotis võiks olla: Veepudel, hambapasta, hambahari, juuksehari, imetamiseks sobiv rinnahoidja. Ning kuna esimese lapsega oli imetamine juba esimestel päevadel väga raske ettevõtmine,siis kindlasti Purelan salvi nibudele ja Multimam vms geelpadjakesed ka. Lisaks lapsele sokid ja mütsike. Midagi näksimiseks, niisked salvrätikud, mähkmed 4tk, pesuvahendid, Sussid, Patsikummid jms vajalikku

krinev krinev 25. May 2019, 12:36

Minu haiglakotis oli nii kasulikke kui kasutuid asju ning mõned tähtsad asjad jäid üldse puudu. Asju hakkasin juba umbes kuu enne tähtaega koguma kappi ühte riiulisse, et vajadusel sealt kiiruga kotti visata. Riiulis oli ka paberil list, et igapäevases kasutuses olevad asjad ka maha ei ununeks.
Kaasas olid dokumendid, mugavad riided minule ja mehele, hügieenitarbed, lapse turvahäll ja kojutoomiskomplekt. Täiesti asendamatud olid võrkpüksid, neid kandsin ma terve veritsuse aja, sest muidu oleks vist tagumik hauduma läinud. Mul oli kaasas ka arvuti, sest mulle meeldib sellega rohkem majandada kui telefoniga. Kindlasti oli kotis ka minu padi. Ma olen padjafriik ja võtan selle alati ka reisile kaasa.
Lisaks oli meil kaasas terve hunnik snäkke, millega sünnituse ajal keha kinnitada ja powerit saada. Kuna mul oli keisri oht, siis mul ei lubatud süüa ning selle hunniku tõime pea muutumatul kujul koju tagasi.
Ma alahindasin päris kaamera vajalikkust. Laps sündis hämaras ning telefoniga tehtud esimesed pildid on kindlasti kaugel täiuslikkusest. Järgmisel korral pakin kindlasti selle kaasa.

Ingridk Ingridk 23. May 2019, 11:52

Ma ei mõelnud sellele eriti üldse. Päev enne haiglasse minekut pakkisin hügieenitarbed ja lapsele mõned riided ja olin valmis. Ausalt öeldes sellest piisas. Haigla öösärk on nt. super riideese. Ei sooni..niikuniii veedad esimesed päevad lapsele rinda andes, seega ei ole vahet mis seljas😀 ja ka kõik muu oli haiglapersonalil olemas. Seega ei tasu üle mõelda ja kui miskit tõesti vaja, saab seda ju vajadusel osta-tuua.