Huggies ® niisked salvrätikud - sel kevadel ja suvel emmede abiline nr 1!

Huggies ® niisked salvrätikud - sel kevadel ja suvel emmede abiline nr 1!

27. Jun 2017, 10:43

Beebidele mõeldud niisked salvrätikud on mõeldud kasutamiseks igal ajal ja igal pool! Vahet pole, kas kodus, reisil, jalutuskäigul või näiteks arsti juures. Seal, kus puudub kiire ligipääs puhtale veele, on niisked salvrätikud suureks abimeheks, mis muudab need ka ühe vastse ema jaoks vajalikuks kaaslaseks. Niisked salvrätikud mitte ainult ei kaitse, vaid ka puhastavad lapse nahka, aidates erinevate pisikute vastu. Kuna kõik beebid on erinevad, on ka Huggies® välja töötanud erinevad niisked salvrätikud, et iga beebi leiaks just endale kõige sobivama!

Kõik Huggies® niisked salvrätikud on tehtud looduslikest kiududest * ja sisaldavad 99% vett. Salvrätikud on kliiniliselt testitud ega sisalda parabeene või alkoholi.

Millised valiksid Sina?


HUGGIES® Newborn - sobilik hoolitsus alates esimesest elupäevast!

20170522132703-16470.jpg

 

Huggies® toob teieni uued niisked salvrätikud, mis sobivad beebile juba alates tema esimesest elupäevast!

Nad ei sisalda alkoholi, parabeene ega fenoksüetanooli ning on hüpoallergeensed. Looduslikud* imavad kiud puhastavad ja kaitsevad õrnalt beebi nahka.

 

HUGGIES® Pure puhta veega salvrätikud

20170522132725-61396.jpg

 

Huggies ® Pure niisked salvrätikud tagavad beebi naha õrna hoolduse. 65% materjalidest on looduslikest kiududest. Puuvillasarnane materjal on beebi nahale sama hell ja puhas nagu vesi. Sobivad eriti hästi õrna nahaga vastsündinutele ja nende emadele. Need salvrätikud ei sisalda lõhnaineid, alkoholi ega teisi nahka ärritavaid koostisosi.

Huggies® Pure salvrätikud on hea valik beebi esimesteks elunädalateks ja nad on spetsiaalselt loodud vastsündinu igapäevaseks hoolduseks. Ära unusta sünnituskoti pakkimisel ka neid niiskeid salvärtikuid lisaks Huggies® Newborn mähkmetele kotti pakkimast!

HUGGIES® Soft Touch

20170522132802-60166.jpg

Huggies® Soft Touch salvrätikud on eriti pehmed ja tiheda koostisega ning sobivad suurepäraselt beebi pepu puhastamiseks. On kliiniliselt tõestatud, et Huggies® Soft Touch niisked salvrätikud niisutavad ja toidavad beebi õrna nahka. Salvrätikud on tehtud looduslikest kiududest ja sisaldavad 95% vett. 

 

HUGGIES® Natural Care  - hoolitsus Aloe Veraga 

20170522132819-53834.jpg

 

Niisked salvrätikud, mis on rikastatud Aloe Vera ja E-vitamiiniga- koostisosad, mis hoolitsevad ja kaitsevad beebi õrna nahka. Need sobivad emadele, kes soovivad oma beebi õrna ja tundlikku nahka väliskeskkonna mõjude eest kaitsta. Aloe Verat on kasutatud nahahoolduses aastatuhandeid ja see omab põletikuvastast toimet. Lisaks on E-vitamiin, mida niisked salvrätikud sisaldavad, tugev antioksüdant, mis kaitseb nahka ultravioletkiirguse ja keskkonna saastatuse eest.

Huggies ® Natural Care niisked salvrätikud on pehmest materjalist, mis tagab õrna ja põhjaliku naha puhtuse. Salvrätikutele omane õrn aroom tagab Su lapse nahale värske lõhna.

Kasuta Huggies® niiskeid salvrätikuid iga päev, et hommikuse pesemise ja mähkmete vahetuse ajal beebi puhtana hoida!

 

 HUGGIES® Soft Skin - sheavõiga rikastatud salvrätikud

20170522132843-77722.jpg

 

Nendel niisketel salvrätikutel on unikaalne ja spetsiifiline materjali koostis. Huggies® Soft Skin niisked salvrätikud sisaldavad 65% orgaanilist kiudu, 95% puhast vett ning on rikastatud sheavõiga - laialt looduslikus kosmeetikas kasutust leidva koostisosaga, mis on nüüd saadaval ka beebi õrnaks nahahoolduseks. Sheavõi, mis sisaldab A, E ja F-vitamiine, pehmendab nahka, ennetab ärritusi, kaitseb ja parandab - see kõik on beebi nahahoolduses eriti tähtis.

 

Huggies® Everyday - kerge kurgiaroomiga salvrätikud igapäevaseks kasutamiseks

20170522132910-26904.jpg

 

Huggies® Everyday niiskete salvrättide pakend on kompaktne ning mõeldud mugavaks kaasaskandmiseks. Pakendil on niiskust lukustav süsteem, mis hoiab niiskuse pakendis ka pärast mitmekordset avamist ning ei lase salvrättidel ära kuivada.

Huggies® Everyday õrna kurgiaroomiga niisked salvrätid puhastavad ja värskendavad. Salvrätid on valmistatud naturaalsetest imavatest kiududest*, ei sisalda alkoholi, parabeene ega fenoksüetanooli ning on hüpoallergeensed. Toode on kliiniliselt testitud ning igati nahasõbralikuks tunnistatud. Niisked salvrätid on mõeldud näo ja käte puhastamiseks.

 

Mida sa peaksid veel niiskete salvrätikute kasutamisest teadma? 

• Selleks, et niisked salvrätikud ära ei kuivaks, sulge pakend hoolikalt iga kord peale kasutamist.

• Ära jäta niiskeid salvrätikuid otsese päikese kätte, eletriseadmete või küttekeha lähedale. 

• Ära jäta niiskeid salvrätikuid laste või koduloomade lähedusse.

• Ära kasuta niiskeid salvrätikuid juhul, kui beebi nahk on ärritunud.

• Ära viska niiskeid salvrätikuid tualetipotti. Kuigi need sisaldavad palju vett, ei lagune need potis ära. 

•Niisked salvrätikud ei asenda puhast vett!


*sisaldavad 65% tselluloosi