HUGGIES® niisked salvrätid - piisavalt looduslikud, et uba idanema panna!

HUGGIES® niisked salvrätid - piisavalt looduslikud, et uba idanema panna!

18. Jun 2016, 05:03
Iga ema teab, et suvel kodust niiskete salvrätikuteta väljumine ei ole hea mõte. Niiskeid salvrätte saab kasutada kusiganes ja millaliganes: jalutuskäikudel, mänguväljakul, reisides, kohvikus käies jne. Niisutatud salvrätid on asendamatuks abimeheks kõikjal, kus vett parasjagu käepärast ei ole.


20160607132705-88112.jpg

Õrnatoimelised lastele mõeldud niisked salvrätid ei ole ainult puhastavate, vaid ka värskendavate omadustega - lisaks lapse käte ja pepu puhastamisele saab nendega kuumal päeval nii lapse kui ema nahka värskendada ja jahutada. Lastele on lustlike illustratsioonidega kaunistatud pakendis salvrättide kaustamine samuti meeltmööda - Huggiese® kaunite kujundustega tootevalikus on mitut erinevat tüüpi salvrätte, midagi igale maitsele.

Millised niisked salvrätid valid sina?

HUGGIES® Pure - puhas nagu vesi!

20160607132336-93249.jpg


Kõik HUGGIES® salvrätid sisaldavad 95% vett.

Huggies® võimaldavad beebile naturaalse nahahoolduse, sest salvrätt koosneb 65% ulatuses looduslikest kiududest. Puuvillasarnane materjal on vastsündinu naha vastas tõeliselt õrn! Need salvrätid ei sisalda lõhnaaineid, alkoholi, parabeene ega teisi nahka ärritavaid lisaaineid. 

Seetõttu on HUGGIES® Pure salvrätid ideaalne valik beebi nahahoolduseks tema esimestel elupäevadel. Ära unusta neid ühes Huggies Elite Soft vastsündinumähkmetega haiglakotti pakkida!

20160607132343-56858.jpg 

 

HUGGIES® Natural Care - looduslik aloe vera ja E-vitamiiniga nahahooldus!

Huggies Natural Care niisked salvrätid on rikastatud aloe vera ja E-vitamiiniga - ainetega, mis kaitsevad ja hooldavad õrna nahka, mistõttu on need niisked salvrätid eriti kasulikud emadele, kes lapse nahka erinevate keskkonnamõjude eest kaitsta tahavad. Aloe verat on aastatuhandeid meditsiinilistel eesmärkidel kasutatud just tema antiinflammatoorsete omaduste tõttu - aloe vera aktiivsed koostisosad leevendavad nahaärritust, põletikku ja punetust.  E-vitamiin on tuntud kui võimas antioksüdant, mis kaitseb naharakke ultraviolettkiirkuse ning kahjulike keskkonnamõjude eest.

HUGGIES® Natural Care salvrättidel on õrn ja värske aroom, mis mõjub nahal värskendavalt.

Kasuta Huggiese® aloe veraga niiskeid salvrätte lapse igapäevases hoolduses - hommikustel hügieeniprotseduuridel ja mähkmevahetustel! 

 

20160407110246-63294.jpg

Huggies Everyday On The Go niiskete salvrättide pakend on kompaktne ning mõeldud mugavaks kaasaskandmiseks. On The Go pakendil on niiskust lukustav süsteem, mis hoiab niiskuse pakendis ka pärast mitmekordset avamist ning ei lase salvrättidel ära kuivada.

Huggies Everyday õrna kurgiaroomiga niisked salvrätid puhastavad ja värskendavad. Salvrätid on valmistatud naturaalsetest imavatest kiududest, ei sisalda alkoholi, parabeene ega fenoksüetanooli ning on hüpoallergeensed. Toode on kliiniliselt testitud ning igati nahasõbralikuks tunnistatud. Niisked salvrätid on mõeldud näo ja käte puhastamiseks.

Loodud Suurbritannias.

Niisked salvrätid Huggies @ Everyday, pakendis 56 tk.

Niisked salvrätid Huggies @ Everyday On The GO, pakendis 24 tk.
 

20160607132607-96447.jpg

Mida peaksid veel niiskete salvrättide kohta teadma?

• Et kaitsta niiskeid salvrätte kuivamise eest, sulge pakend pärast igat kasutuskorda hoolikalt. Protects wet wipes from drying out, each time after use, carefully close the packaging.

• Ära hoiusta niiskeid salvrätte otsese päikesevalguse käes või elektrilise soojusallika läheduses. do not store wet wipes in direct sunlight or electrical heater nearby.

• Ära jätka niiskeid salvrätte lastele või lemmikloomadele kättesaadavasse kohta. Do not leave wet towels there, where they can easily reach of children or pets.

• Ära kasuta niiskeid salvrätte, kui märkad beebi nahal märke ärritusest või punetusest. Do not use wet wipes, if the baby's skin is any signs of inflammation.

• Ära viska niiskeid salvrätte tualetipotti - need ei lahustu vees vaatamata sellele, et suures osas veest koosnevad. Do not trash wet wipes down the toilet, they will not dissolve, although it contains a lot of water.

• Ära asenda voolava puhta veega pesemist täielikult niiskete salvrättidega!

                                                                                                                                                                                                           * 65% tselluloos