Huggies® mähkmed ja Eesti põnnid: Väikese Mariette kogemus Ultra Comfort mähkmetega

Huggies® mähkmed ja Eesti põnnid: Väikese Mariette kogemus Ultra Comfort mähkmetega

27. Feb 2016, 09:09

Seekordseks mähkmekriitikuteks on väikene Mariette ja tema ema Laura, kes sõitsid Rakverest kohale, et Emmede Klubi toredal stuudiopäeval osaleda ning soostusid meie suureks rõõmuks ka Ultra Comfort mähkmeid testima. 

20160227004727-39258.jpg

Mariette on viiekuune beebitüdruk, kes kaalub 7500 g ning kannab mähkmesuurust number kolm. Kuigi suure osa ajast eelistab Laura lapsel korduvkasutatavaid (pestavaid) mähkmeid kasutada, on pere kasutanud ka ühekordseid mähkmeid ning seega on neil mähkmeid arvustades varrukast võtta ka võrdlusmoment teiste brändide toodetega. "Hirmutav on see, et Pampersi Premium Care mähkmesisu vaadates piilub vastu sinine geel. Seda küll oma lapsele püksi ei tahaks!", mainib ema varem testitud mähkmeid iseloomustades materjali, millesarnast ta oma lapse puhul pigem vältida eelistaks. Materjalide puhtust ning allergiavabu omadusi peab ema väga oluliseks. "Pakki avades ei tunginud ninna keemia hais, mis mõnede mähkmete puhul kasutamisest kohe kaugele eemale peletab," kirjeldab ta esmamuljet Ultra Comfort mähkmepaki avamisel. "Mähkmed on täiesti lõhnavabad ja ei pane kohe mõtlema pleegitusel kasutatud ainete peale ning sellele, et ehk tekitab just see mähe lapsele lööbe," selgitab Laura oma mõttekäiku.

20160227005807-73200.jpg 
Eriti kiidab Laura mähkme kroogitud seljaosa, mis tema sõnul (erinevalt varasemalt proovitud toodetest, millel on kõigi olnud sirge lõikega seljaosa) mähkme mõnusalt vastu selga jätab. "Olen kindel, et siiani esinenud kakastroofid, mille puhul laps kaelani kollase sinepiga koos on, on just sellest tingitud," lisab ema naljatledes.

20160227005932-99543.jpg  
"Mähkmete proovimise ajal lekkeid ei esinenud, mis on väga suur pluss, kuna magada tahtva emana ei ole ma öisest mähkmevahetusest suurt huvitatud - eriti kuna minu laps peale seda edasi magada ei mõista," kiidab Laura mähkmete kasutusmugavust just öisel ajal. "Kui hommikuks on külg kuiv ja laps ärkab ka vaatamata pommi meenutavale mähkmele naeratus suul, on minul ainult hea meel," rõõmustab ema koos lapsega.

20160227010851-13288.jpg

Mähkmed istusid beebil jalas hästi ja ei olnud väga jäigad. Siin mängib ema sõnul kindlasti rolli ka mähkme pehmus. "Kui natuke viriseda, siis minu arvates võiks olla kinnituskrõpsud venivad, et mähkme saaks mugavamalt ja sikutamata beebile alla panna," laidab ema mähkme kasutusmugavust paigaldamisel ning lisab, et eelistaks indikaatorribaga mähet, et mähkmevahetusi hõlpsam ajastada oleks.

Kokkuvõtteks hindas Mariette ema testitud Ultra Comfort mähkmed varem proovitud toodetest selgelt paremateks ning toob peamiste plussidena välja järgnevad omadused:

- Mugavus jalas – ei ole liiga „pussakas“ ja hoiab ilusti, lisaks on peaaegu sama pehme nagu beebi enda pepu.
- Mitte ühtegi lekkimist terve mähkmepaki kasutamise jooksul.
- Lõhnavabadus (ka täitunud mähkme puhul)

Kas Laura soovitaks Ultra Comforte ka teistele emadele? "Jah! Kui need emad hindavad mähkmete puhul samu asju mis mina (lekkimiskindlus, lõhnavabadus ja mugavus), siis on need Eesti turul müüdavatest mähkmetest kindlasti minu lemmikud."

Aitäh, Laura ja Mariette, et oma kogemust meiega jagasite! 

20160227010704-88749.jpg

30. Mar 2016, 12:07

Isiklikult on ka minu lemmikud Huggies mähkmed. Nad ei tekita meile punetust nagu tekitas Pampers meile. Sooviks osaleda Huggiesemähkme loosis ka. Preili kaalub kuskil 7 kilo, ehk siis peaks olema nr 3

30. Mar 2016, 09:26

Algul kasutasin liberot, siis pamperit ja nüüd huggies mähkmeid. Kõige rohkem olen rahul huggies mähkmetega siiani pole olnud ühtegi leket, mida aga tekkis teiste mähkmetega.
Kiidan veel ka nende mugavust, sobivad ideaalselt kehasse ja tõesti ei haise nagu pampers 😀

29. Mar 2016, 01:47

Olles proovinud libero, pampers ja huggies mähkmeid, pean tunnistama et Huggies on vaieldamatu lemmik. Varem meeldis pampers premium care ka, kuid viimane pakk valmistas suure pettumuse, kuna mähe oli seest sinine! See hirmutas mind veidi, ning nüüd oleme uuesti huggiesed kasutusele võtnud. Nii hea on, et need ei haise ning on venivad ja püsivad hästi jalas ning ei leki. Liberotega näiteks on mähe mitu korda lekkinud, ning pepu läheb punaseks.

eveliiy eveliiy 27. Mar 2016, 21:52

Pampersitel on tõesti juures väga ebameeldiv hais. Nüüd alati nuusutad esimesena uued mähkmed üle😀