Huggies® ja Eesti põnnid: Pent Filipp testib püksmähkmeid

Huggies® ja Eesti põnnid: Pent Filipp testib püksmähkmeid

26. Feb 2016, 07:38

20160225113319-47706.jpg

Äsja üheaastaseks saanud väike Pent Filipp ja tema ema Getriin, kes ka Emmede Klubi hiljuti toimunud stuudiopäeval osalesid, proovisid Huggies Pants püksmähkmeid ning soostusid oma arvamust ka Emmede Klubi lugejatega jagama.

Tallinnas elav Pent Filipp kaalub 10,3 kg ning kannab suurust number neli. Seni on pere proovinud enamuste suuremate mähkmetootjate mähkmeid - peaasi on, et mähkmed ei tekitaks allergiat, oleksid jalas mugavad ning et imavus oleks hea. Huggies Pants poiste püksmähkmeid on Getriin enda sõnul varemgi eelistanud - mähkmed on elastsed ning jalas mugavad. "Need ei ole liiga paksud ja on hingavad," kirjeldab ema materjali nahasõbralikkust (mähkmed on allergia- ja lõhnavabad) ning märgib lisaks ära mähkmete lihtsa ja kena kujunduse ning suure imavuse. Peamiste plussidena loetlebki ema kokkuvõtteks mugavuse, väga hea imavuse ja disaini.

20160225114255-29077.jpg

Ainsa miinusena toob ema välja küljel olevad kinnitusribad, mis tema sõnul kohati väga kergelt lahti tulevad ning mistõttu laps mähkmeid tihtipeale ise jalast ära kiskuma kipub. Lekkeid ema sõnul ei esinenud - öisteks mähkmevahetusteks vajadust ei tekkinud, sest mähe pidas kordagi lekkimata hommikuni vastu. "Mähkmed on igati sobilikud nii öiseks kasutamiseks kui ka päevasteks tegevusteks," võtab ema mähkmete kasutusmugavuse lühidalt kokku.

20160225114240-10305.jpg

Küsimuse peale, kas ta testitud mähkmeid ka teistele emadele soovitaks, vastas Getriin mähkmete mugavust ja vastupidavust silmas pidades jaatavalt. "Samuti on Huggiese mähkmetel ka normaalne hind," märkis ta lõpetuseks ära ka mähkmete rahakotisõbralikkuse.

Suur aitäh, et jagasid meiega oma mõtteid!

20160225114307-75978.jpg


28. Mar 2016, 17:05

Need mähkmed tõesti kõige paremad 😀

eveliiy eveliiy 27. Mar 2016, 21:55

Tõesti on need mähkmed väga hea hinnaga. Muidugi on peal ka väga vahva pilt, mis lapsele meeldib😀

26. Mar 2016, 12:01

Meie kasutame oma kahel tüdrukul Huggiese püksmähkmeid nr.5 ja need on meie lemmikud! Minule meeldib, et nad on lõhnavabad, õhukesed, hästi ja kiiresti imavad, hea lõikega, lekkevabad ning pole vähetähtis, et nad on ka ilusad 😀 Mulle just meeldivad Huggiese kinnitused külgedel - esiteks on hea mõnikord mähkme sisu kontrollida ja uuesti kinni panna ning meil on komme, et tüdrukud ise võtavadki mähkmed jalast ja viskavad prügikasti (muidugi ainult siis kui suuremat häda mähkme sees pole 😃 ) - neid mähkmeid on neil endal kõige lihtsam ära võtta. Niisama nad neid jalast ära või lahti ei kisu. Meie lemmikud on ka Huggiese lõhnavabad niisked salvrätid - ühtegi miinust Huggiese toodete juures ma tõesti ei leia 😀

26. Mar 2016, 11:14

Olen siiani kasutanud Huggies püksmähkmeid vanemal pojal. Väga mõnusad pehmed , hea imavusega ning vahva pildiga. laps rõõmuga tahtis neid kanda 😀

Kindlasti hakkan ka nooremal pojal neid kasutama. Hind ja kvaliteet on täpselt paigas 😀

26. Mar 2016, 10:45

Tere.Mul endal on sama vana poja ja ka mina olen temal katsetanud neid püksmähkmeid.Olen nõus selle jutuga mis kirjutas arvustuses see tore emme.Ostan tihti pojale Huggise püksmähkmeid.Kampaaniate ajal on väga hea hind ja mulle meeldib,et eraldi on mõeldud nii poistele kui tüdrukutele.Mähkmete krõpsud kipuvad jah vahest ette jääma aga kui lapsel riided seljas siis pole ju hullu.Ma hea meelega osaleks teie loosis Salvesti toodetele.Ja kui loosiõnn on minu poja poolt,siis sooviks talle nr.5 püksmähkmeid.