Huggies® mähkmed ja Eesti põnnid: Mida arvasid Joosep ja Maili Ultra Comfortitest?

Huggies® mähkmed ja Eesti põnnid: Mida arvasid Joosep ja Maili Ultra Comfortitest?

02. Mar 2016, 13:55

"Mäletan, et tahtsin poest osta neid Ultra comfort mähkmeid, sest need oli nii ahvatleva välimusega," kirjeldab Joosepi ema Maili oma esimest kokkupuudet Ultra Comfort mähkmetega. Tänaseks kümnekuuse ja kümme kilo kaaluva Joosepi ema on Huggiese mähkmeid varasemalt juba palju kasutanud ning soostus oma kogemusi ka Emmede Klubis jagama.

"Kodus proovides avastasin et neil mähkmetel pole indikaatortriipu mähkme keskel," nimetab ema esmamuljeid kirjeldades ühe puuduse, kuid lisab, et tegelikult pole paljude teiste mähkmebrändide poolt kasutatav indikaator üleüldse vajalik - saab ka niisama aru, kui mähe täis on. Maili arvates koosneb indikaator keemilise lõhnaga geelist, mida ta oma lapse puhul vältida eelistab. Ema kiidab pehmest materjalist Ultra Comforte, millel igasugune lõhn puudub. Lisaks istus mähe Maili sõnul jalas hästi ja oli elastne.

Ultra Comfort mähkmete suurimate plussidena loetlebki ema keemilise lõhna puudumise, mõnusa elastse ning pehme materjali ja hea imavuse. Ainsa miinusena toob Maili esile toote maksumuse - tema sõnul võiks mähkmete hind veidi soodsam olla.

20160302120500-25214.jpg

Väike Joosep ise on ema sõnul veel liiga väike, et aru saada mis mähe tal all on. "Kuna mähkmed meil löövet tekitanud ega lekkinud pole ning jalas tunduvad ka mugavad olevat, siis arvan, et Joosepile meeldivad mähkmed sama palju kui mulle," arvab ema.  "Ma ikka ei saa märkimata jätta neid pilte mähkmete peal," toonitab Maili. "Kui me mähet vahetame ja ma parasjagu poisile õhuvanni teen, annan ma talle selle mähkme kätte, et tal tegevust oleks ja et ta vahepeal paljalt plehku ei paneks," kirjeldab ema lõbusate mähkmete multifunktsionaalsust.

Mähkmete kõiki omadusi väga headeks hindav Maili soovitaks Ultra Comforte ka teistele emadele.

Emmede Klubi tänab omalt poolt Mailit ja Joosepit, kes meie toredal stuudiopäeval osalesid ja põhjaliku arvustuse kirja panid.  

20160302120513-67750.jpg

29. May 2016, 01:12

Ma ei tea veel mähkmete maailmast veel midagi ,aga oli huvitav lugeda , kui palju need vahepeal paremaks on muudetud võrreldes aastaid tagasi, kui vennalast hoides neid kasutama pidin =) Nii rõõmus emme ja laps, esimesel pildi =)

eveliiy eveliiy 31. Mar 2016, 09:28

Väga head mähkmed, meile need meeldisid väga

28. Mar 2016, 17:08

Ka Meie lastele sobivad just need 😀