Huggies® mähkmed ja Eesti põnnid: Mia Liis ja Andra testivad vastsündinumähkmeid

Huggies® mähkmed ja Eesti põnnid: Mia Liis ja Andra testivad vastsündinumähkmeid

07. Dec 2016, 20:44

Täna jagame teiega kahekuuse ja viie ja poolekilose Mia Liisi ning tema ema Andra kogemust Huggies Elite Soft mähkmetega. Milline on nende arvamus meie vastsündinumähkmetest?

Kõige enam hindab Andra Elite Soft mähkmete juures nende lekkekindlust, hingavust ja mugavust - seda, mismoodi mähe lapsel mugavalt jalga istub. Kui varemalt testitud mähkmed (haiglast saadud esimesed eksemplarid ja mõni üksik Pampers) jätsid lapse nahale vaatamata lõdvast kinnitamisest randid ning mähkmed istusid jalas nii kohmakalt ja pussakalt, et lausa sahisesid jalas, kui laps liigutas.  

 20161207203946-33795.jpg

Esmamuljena kirjeldab Andra toote ilusat disaini ja mugavat pakendit (mähkmeid on lihtne kätte saada) ning nende naturaalsust - mähe ei haise ja isegi katsudes on võimalik aru saada, et mähe on valmistatud õhku läbilaskvast materjalist.

20161207203434-58843.jpg

Mähe ei ole kilejas, vaid puuvillane. Mähkme plussidena loetlebki Andra nende naturaalsuse (lõhnatu ja pehme materjal), hea imavuse ja lekkekindluse - ka suurem kakalaadung ei leki seljaosast välja. Miinusteks peab Andra Elite Soft number üks suuruses vastsündinumähkmete tibatillukest pakendit ja seda, et mähkmeid on mõnikord võimatu poest leida. Saue elanikuna ei ole Andral võimalik Huggiese tooteid kodu lähedalt leida, sest ei Grossi poes, Rimis ega Maximas ei ole need saadaval. Siiski on mähkmed Andra sõnul seni Mia Liisi peal testitud Muumi ja Pampersi mähkmetest peajagu üle ja nii on ta nõus varusid ka Tallinnas käies täiendama.

Alguses, kui laps öösiti tihti kakas, pidi Andra ka öösel vahepeal mähkmeid vahetama. Ühe öö jagu pissi suudavad mähkmed aga probleemideta endasse imada, mistõttu ta täna enam öösiti mähkmeid ei vaheta ja beebi magab öösel segamatult.

20161207204022-63638.jpg 


Küsimuse peale, kas Andra neid mähkmeid ka teistele emadele soovitaks, vastas Andra: "soovitaksin ja soovitangi, sest Huggiese kvaliteet ei ole mind mitmeaastase kasutamise jooksul kordagi alt vedanud."
 

Suur aitäh, Andra, et jagasid meiega oma mõtteid!