Huggies® mähkmed ja Eesti põnnid: Särasilmne Emma Linda testib Ultra Comforte

Huggies® mähkmed ja Eesti põnnid: Särasilmne Emma Linda testib Ultra Comforte

24. Mar 2016, 07:48

"Aitäh ka - meil nüüd uued lemmikmähkmed," lisas Tallinnast pärit Eleri-Riin Huggiese mähkmete kohta kirja pandud tagasisidet edastades lõpetuseks. Emmede Klubi võtab kokku, mida särasilmse pisitütre ema tüdrukutele mõeldud Ultra Comfortite juures enim hindas.

Seitsmekuune Emma Linda on seni kandnud peamiselt Pampers Premium Care mähkmeid, kuid testitud on ka näiteks Libero tooteid. Võrreldes teiste proovitud toodetega hindas Eleri-Riin Huggiese Ultra Comfortid senistest selgelt paremateks. 

Visuaalne esmamulje mähkmetest oli ema sõnul hea, sest mähkmete kujundus on ilus.  "Minni Hiire pilt võttis näo naerule - ja nii iga kord," rõõmustab Eleri-Riin. Kõige enam kiidab ema materjali, millest mähkmed valmistatud on. "Mähkmed ei lõhna keemia järgi, on käes hästi pehmed ja kerged ning kasutatud materjalid on väga õhukesed - kui mähe lapsele jalga panna, pole seda väga näha ja pepu pole nö. "kummis"," toob ema esile Ultra Comfortite suurimad plussid. 

20160323135212-75881.jpg 

"Pakend on küll väike, kuid mahutab palju - mulle meeldis, et mähkmed on hästi kokku pakitud ja et alati on kodus palju mähkmeid varuks," kiidab Eleri-Riin toote pakendit, kuid laidab samas selle kättesaadavust. "Soovisin poest lisa osta, aga poes oli vaid poiste püksmähkmeid," toob ema välja ainsa mähkmetega kaasneva miinuspoole.*

Öiseks kasutamiseks on Ultra Comfortid Eleri-Riinu sõnul ideaalsed - öised mähkmevahetusi nende kodus ei toimu ja kuigi Emma Linda ööuned kestavad kaksteist kuni kolmteist tundi, ei esinenud Huggiese mähkmeid testides ainsamatki leket. Ema sõnul kasutati mähkmeid 24/7 - kodus, reisidel, jalutuskäikudel, külas, arsti juures jne. "Hindasin kõige enam, et neid on kiiretes olukordades - näiteks pärast ujumist või arstilkäiku - kiire võtta ja lapsele jalga panna," kiidab ema Ultra Comfortite kasutusmugavust.

Kas Eleri-Riin soovitaks Ultra Comforte ka teistele emadele? "
Jah, kindlasti soovitan! Väga kerged ja hea imavusega, nahasõbralikud, peavad vastu kogu öö, allergiat ja lööbeid ei tekita..." loetleb ta lõpetuseks testitud toote eeliseid.

Aitäh, Eleri-Riin, et oma positiivset kogemust meiega jagasid!

20160323135258-93153.jpg 

* Emmede Klubi selgitas välja, et Huggiesel on hetkel teatavad tarneraskused, kuid probleemiga tegeletakse aktiivselt.

30. Mar 2016, 22:59

Plaanin ka lähitulevikus neid osta , esimesed 4 elukuud kasutasime huggiseid (minu suured lemmikud )aga ss toodi suurem kogus pampers ja nüüd saame huggiseid hakata kasutama . Väga head ja mugavad ning hea hinnaga .

28. Mar 2016, 17:07

Minu mõlemale poisile on sobinud ainult need Huggies mähkmed,aga poistele mõeldud siis Mikidega. . Sest nad pole jäigad ja ei lõhna vastikult 😉

eveliiy eveliiy 27. Mar 2016, 21:25

Minule on ka just väga oluline see, et mähkmetel ei oleks juures mingid lõhna.