Huggies® mähkmed ja Eesti põnnid: väike Joosep testib Ultra Comforte!

Huggies® mähkmed ja Eesti põnnid: väike Joosep testib Ultra Comforte!

25. Feb 2016, 07:03

Tallinnast pärit 15-kuune Joosep testis Huggiese mähkmeid ning täna jagame tema ja tema emme antud hinnangut ka teiega. Väike noormees kaalub 12,2 kilo ning proovis järgi Ultra Comfort mähkmeid suuruses neli, kuid Joosepi emme sõnul oleks viies suurus ehk pareminigi istunud.

Seni on Joosepi ema eelistanud Pampers Easy Up ning Pampers Baby Dry Pants mähkmeid. Kõige olulisemaks peab ta mähkmete mugavust lapsele ning nimetab tähtsate omadustena mähkmete vöökoha elastsust ning materjali õhulisust. Samuti leiab ta, et määrdunud mähet võiks olla võimalik kokku rullida ning kinnitada - enamikul püksmähkmetel puudub tema sõnul vastav kinnitus. Ka kvaliteetse materjali hindab ema mähkmete puhul oluliseks.

Esimesed mähkmed, mida Joosep sündides kandis, olid Huggiese vastsündinumähkmed. Seekord proovitud mähkmetele osutusid ema sõnul pigem meeldivateks. "Mulle meeletult meeldis disain just dekoratiivse poole pealt. Kuna meie härrale mähkmete jalgapanek on meeletu vabaduse piiramine, siis testitud autopiltidega mähkmete puhul olid seda palju toredam mänguliselt teha," kirjeldab väikese autofänni ema Disney karakteritega illustreeritud mähkmete plusse. Lisaks märkis ema plussideks ka eraldi poiste ning tüdrukute mähkmed, lapsesõbraliku disaini ning selle, et mähkmed on lõhnavabad.

20160225010607-30898.jpg 

Miinuseks pidas ema seljasosa sirget lõiget, mis tema sõnul piisavalt ei veni. "Kuna Joosep sipleb palju, kipub seljaosa kaka puhul lekkima," selgitab ema, miks ta seljaosal krookeid eelistab. Siiski hindab Joosepi emme mähkmete imavuse väga heaks (eriti kiidab ema mähkmete imavust öise kasutuse puhul) ja kiidab lisaks sellele ka nende nahasõbralikkust - lapse nahal ei ilmnenud pärast mähkmete kasutamist mingisugust allergilist reaktsioon.

Kuigi mähkmed on ema sõnul kvaliteetsed, leiab ta siiski et seljaosa kroogete puudumine on tema jaoks mähkmevaliku langetamisel oluline tegur.


Suur aitäh, et jagasid meiega oma mõtteid!

eveliiy eveliiy 31. Mar 2016, 09:30

Väga lahe pilt