Huggies® ja Eesti põnnid: Kristi ja Rometi kogemus Ultra Comfort mähkmetega

Huggies® ja Eesti põnnid: Kristi ja Rometi kogemus Ultra Comfort mähkmetega

25. Mar 2016, 07:42

Täna jagavad oma kogemusi Huggies Ultra Comfort mähkmetega väike Romet ja tema ema Kristi Valgamaalt. 

Suurust number neli kandev Romet on aasta ja kahekuune rõõmsameelne noormees, kes on tänaseni kandnud peamiselt Pampers Premium care ja Pampers Active Baby dry mähkmeid. Enne testimisele kuuluvate Huggiese mähkmete kättesaamist oli Rometi ema Kristi nende suhtes skeptiline, sest väidetavalt oli tal tekkinud eelarvamus, et tegu on väga paksude ja välimuselt inetute mähkmetega.

20160323174238-66664.jpg

"Olin positiivselt üllatunud, kui pakist tulid välja hoopis armsa pildiga, mõnusalt pehmed ja meeldivalt õhukesed mähkmed, vastates kõigile kriteeriumitele, mida mähkme puhul silmaga ja käega katsudes hindan," kirjeldab ema positiivset esmamuljet. Märkimist väärib Kristi sõnul ka see, et nelja-aastane õdegi hindas mähkmed välimuselt väga armsateks!

20160323172851-80751.jpg

Kuna Romet on ema sõnul koguaeg väga aktiivne, siis oluline on see, et mähkmed oleksid lapsel jalas mugavad ning peaksid samas kinni kõik selle, mis neisse pidevalt "tekib". Sellega said mähkmed Kristi sõnul päevasel väga hästi hästi hakkama. Pärast kaheteisttunnist ööund oli mähe aga äärtest pisut lekkinud, mistõttu olid Rometi ööriided Kristi sõnul hommikul niisked. Lisaks laidab ema ka kroogitud seljaosa, mis talle isiklikult lihtsalt ei meeldi. Siiski kiidab ema kokkuvõtteks Ultra Comfort mähkmeid ning soovitab neid just emadele, kes nahasõbralikke tooteid hindavad. "Paljud ei soovi lõhnstatud mähkmeid või vajatakse mähkmeid, mis lapsele nahaärritust ei tekita - just sel põhjusel soovitan kasutada Ultra Comforte," selgitab Kristi oma soovituse tagamaid.


Emmede Klubi tänab väikest Rometit mähkmeid testimast ning otseloomulikult ka Kristit ausa ning konkreetse tagasiside eest!
 


 

  

Madiken, Emmede Klubi toimetus Madiken, Emmede Klubi toimetus 28. Mar 2016, 11:43

Need realistlikud tootearvustused on nii hea mõte!