HUGGIES esitleb: vasta küsimusele ja võida!

HUGGIES esitleb: vasta küsimusele ja võida!

20. Mar 2020, 11:17 Emmede Klubi Emmede Klubi

Kui perre lisandub laps - ükskõik, kas esimene või juba mitmes - muutub pere elukorraldus täielikult ja uus tundmatu olukord tekitab palju küsimusi. Millised olid küsimused, mis tita esimesel elukuul sinu pähe kerkisid?

? Ära unusta ka Emmede Klubi sõbraks hakata, sest koostöös #Huggiesega oleme käivitanud projekti, mille käigus räägime lapse igakuisest arengust ning anname ekspertnõuandeid laste arenguetappide kohta erinevates vanustes. Hakka meie jälgijaks, et saada palju kasulikku infot!

Kõigi selle postituse alla oma küsimused jätnud kasutajate vahel Facebookis, Instagramis ja Emmedeklubi.ee's loosime 31. märtsil välja ühe võitja, kes saab endale Huggies Elite Soft mähkmed ning beebide hügieenikomplekti.

mekymex mekymex 20. Mar 2020, 14:02

Esimese lapsega tekkisid peamiselt lapse toitmise ja hügieeniga seotud küsimused, et kas beebi saab ikka kõhu täis, kas ta nahk peabki selline olema jne. Teise lapsega (vanusevahe oli 1,5 a) tekkisid pigem küsimused, et kuidas ma kahe väikesega samal ajahetkel hakkama saan, kuidas tähelepanu jagada, mismoodi unegraafikud paika loksuvad jne.