Huggies® Elite Soft püksmähkmed - mugav valik Sinu beebile!

15. Jul 2019, 14:00 Huggies Huggies

Paljud vanemad usuvad, et püksmähkmed sobivad beebidele alates sellest hetkest, mil nad muutuvad füüsiliselt aktiivsemateks. Näiteks hakkavad roomama või kõndima. Ometigi sobivad Huggies® Elite Soft püksmähkmed juba beebidele, kes kannavad mähkmesuurust number kolm ehk ajast, mil beebi kaalub 6kg. Huggies® Elite Soft püksmähkmetel on palju häid omadusi, mis muudavad nad beebi jaoks mugavaks ja ka sinu jaoks meeldivaks.

Need mähkmed on nagu püksid koos elastse vööosaga, mis õrnalt beebit ümbritseb. Huggies® Elite Soft püksmähkmete vööosa on eriti pehme ja lai, et beebi jalas mugavalt istuda. Ei tasu karta, et need jalast alla libisevad või beebi neid iseseisvalt avada suudaks. Vööosa hoiab püksmähkmed ideaalselt omal kohal. Seetõttu sobituvad püksmähkmed ka beebi kehaga, mis päeva jooksul palju liigub ja ka muutub - näiteks võib beebi kõht pärast söömist suuruselt korralikult paisuda ja püksmähkmed istuvad endiselt hästi.

- Huggies® Elite Soft materjalid on pehmed ja õrnad ning aitavad beebi nahal hingata. Me saame seda tõestada lihtsa eksperimendiga, mille jaoks vajame kahte klaasi. Üks klaas on täidetud kuuma veega ja mähe asetatud selle peale ning teine klaas asetatud mähkmele tagurpidi - ülemine klaas hakkab täituma veepiiskadega, mis näitabki, et Huggies Elite Soft laseb õhku läbi

- Jutt sellest, et püksmähkmed imavad tavalistest mähkmetest vähem vedelikku, on müüt. Huggies® Elite Soft püksmähkmetel on imavad kanalid, mis eemaldavad mähkmepinnalt kiiresti niiskuse, et beebi nahk kuivana hoida. Need püksmähkmed imavad niiskust sama hästi kui tavalised mähkmed. Samuti on Huggies Elite Soft püksmähkmetel jalgade ümber pehmed kummid, mis aitavad ennetada väiksemaid ja suuremaid lekkeid.

- Lihtne jalga panna ja ära võtta. Niiskusindikaator annab Sulle märku, millal on sobiv aeg püksmähkme eemaldamiseks. Pärast kasutamist saab püksmähkme kompaktselt kokku rullida.

- Püksmähkmete jalga panek ei ole sugugi keeruline - need on just nagu tavalised mähkmed ja paljud isad peavad nende kasutamist isegi tavalistest mähkmetest lihtsamaks.

- Huggies® Elite Soft püksmähkmete eemaldamine on samuti kerge - rebi need lihtsalt külgedelt katki. Niiviisi saad need kergelt eemaldatud ilma, et mähkmesisu satuks kontakti beebi jalgadega.

- Mõnikord pole vanemad päris kindlad, millal oleks õige aeg lapse mähet vahetada. Seetõttu on Huggies® Elite Soft püksmähetel niiskusindikaator, mis muudab värvi koheselt kui mähkmesisu vedelikuga kokku puutub.

- Teine väike, aga oluline lisa, on mähkme tagaküljel olev pisike teibiriba, mis muudab mähkme äraviskamise kergemaks. Rulli mähe kokku ja kinnita teibiga! Samuti aitab teibiriba vahet teha mähkme esi-ja tagaküljel. Eriti mähet öösel pimedas vahetades.

Vanematena hoolitseme selle eest, et meie beebi saaks areneda võimalikult mugavates tingimustes. Arvesta sellega ka lapsele mähkmeid valides!