Esita küsimus ja ämmaemand vastab - otse Sinu e-mailile!

Esita küsimus ja ämmaemand vastab - otse Sinu e-mailile!

30. Mar 2017, 08:34 Emmede Klubi Emmede Klubi

Emad - meil on teile suurepärane uudis! Emmede Klubi veebilehel on nüüd uhiuus funktsioon - võimalus esitada küsimusi ämmaemandale ning saada vastus otse Sinu personaalsesse e-postkasti.

Uue küsimuste esitamise platvormi leiad külastades aadressi http://www.emmedeklubi.ee/kusimused-ja-vastused/!

Kõigile Sinu küsimustele raseduse, sünnituse ja sünnitusjärgse perioodi kohta vastab ämmaemand Maret Voites.

Rasedus ja lapse esimene eluaasta on aeg, mil emadel tekib paratamatult suurel hulgal küsimusi. Vastuseid otsitakse erinevatelt ülemaailmsetelt  veebilehtedelt ja foorumitest, kuid vajalikku ja tõest informatsiooni ei ole alati võimalik leida. Oluline on tervisemuredele abi saamiseks kindlasti arsti poole pöörduda, kuid usaldusväärse ämmaemanda nõuannetest ja laiast kogemustepagasist võib raseduse ajal, sünnituse jaoks valmistudes ja imetamisega algust tehes tohutult abi olla. 

Et pakkuda meie lugejatele vahetut ja usaldusväärset informatsiooni ning lohutust muredele, mis noori või tulevasi emasid tihti kimbutavad, kutsumegi teid kasutama Emmede Klubi küsimuste ja vastuste platvormi.

Kuidas uut funktsiooni kasutada?

See on tegelikult äärmiselt lihtne!

Kui Sul on rasestumise, raseduse, sünnituse ja sünnitusjärgse perioodiga seotud küsimusi, lükkas Emmede Klubi koostöös Huggies Elite Soft vastsündinumähkmetega käima projekti "Ämmaemand annab nõu". Lisaks uuele videoseriaalile on teil nüüd ainulaadne võimalus vahetut nõu ja rohkelt informatsiooni saada, toimides nii:

  1. Ava küsimuste leht SIIN ja salvesta küsimus, mille ämmaemandale esitada soovid.
  2. Kui vaja, saad küsimuse juurde lisada illustratiivseid fotosid, mis võivad aidata spetsialistil probleemi paremini mõista.
  3. Sisesta oma meiliaadress kui soovid personaalset vastust oma e-mailile.
  4. Emmede Klubile saadetud küsimustele vastatakse ning vastused ilmuvad "Küsimuste ja vastuste" lehel.
  5. Vastused on anonüümsed ning küsimuste esitajate nimesid vastuste juures ei avaldata..
  6. Vastused avaldatakse 1-3 tööpäeva jooksul.

NB! Spetsialisti vastused avaldatakse informatiivsetel kaalutlustel ega asenda meditsiinilist abi, mida pakub Sulle Sinu arst või ämmaemand, kelle juures rasedusega arvel oled. Palun loe enne küsimuse esitamist ka uue funktsiooni kasutustingimusi. 

20170321083636-68277.jpg 

Kuidas see idee Sulle meeldib? Rõõmustame väga, kui saad meie uuest algatusest abi ning annad meile selle kohta ka tagasisidet!