Enurees möödub ajapikku!

Enurees möödub ajapikku!

29. Oct 2018, 12:06 Huggies Huggies

Igale probleemile on lahendus, kui sellele õigeaegselt jälile saada ja kui on aega sellele kõige paremat ja õigemat ravi otsida. 

Enurees möödub ajapikku!

 • Arstid ja psühholoogid mõlemad tunnistavad - mida varem raviga alustatakse, seda kiiremini tulemused ilmnevad. Enureesi ravi puhul võib kasutada nii ravimeid, kui ravida ilma nendeta.
 • Kõige tavalisem on suhtumise muutus olukorda, mille abil saab asjaolusid muuta. Kui perekond ei toeta last, ei ole see kuidagi abiks. Seega - edukaks raviks on pere toetus väga vajalik motivaator. Suhted vanematega omavad suur tähtsust.
 • Esmalt peavad vanemad peavad olukorda mõistma ja seejärel saavad nad lapsele parimat toetust pakkuda. Ole kannatlik ja otsi probleemile sellist lahendus, mis tundub Su lapsele kõige paremini sobivat!
 • Mida sügavam probleem on, seda suurem tähtsus on ravimitel, kuid ilma ravimite kasutuseta on perel suurem rõhk.

Kuidas Sa saad aidata:

 1. Kalendrisse märkimine - laps saab iga öö kohta kalendirsse päeva ümber päikese joonistada. See motiveerib ja rõõmustab lapsi ja ta näeb ka ise, kuidas tal paremini läheb.
 2. Psühholoogi külastamine. Tuleb rääkida nii lapse, kui ka vanematega. Tihti esineb omavahel lahendamata probleeme.
 3. Ravimid.
 4. Vanemate kannatlikkus ja toetus. Lapsele on vanemate toetus väga vajalik, et ta tunneks ennast tervikuna. Kõik pereliikmed võiks last toetada ja julgustada. Vanemad peavad spetsialistide konsultatsioonis kaasatud olema.
 5. Ülevaade, kuidas last aidata. Laps võib rahututest öödest väsinud olla, või ei tunne ta midagi ja tahab lihtsalt magada. Korralda rahulik õhtu. Võib-olla kardab laps öösel tualetti minna või kardab öösel vanemaid tule põlema panemisega äratada. Või kardavad vanemad last äratada ja lasevad tal magada ja sellega seoses ka voodisse pissida.
 6. Kui laps soovib rohkem vanema lähedust, võib ta enda kaissu võtta - lase neil tunda seda emotsionaalset intiimsust.
 7. Mõista oma last ja mõista ka, mida Sa ise tunned, sest enesekindlad vanemad rahustavad last ja näitavad lapsele, et teda tõesti mõistetakse.

Enurees võib kesta teismelise vanuseni. Ka märjas voodis magamine ei ole lahendus ja pealegi ei ole see hügeeniline. Lapsed võivad kanda spetsiaalseid imavaid püksikuid, mida teised samas ei märka. Sellega on kaitstud nii ööriided, kui ka voodiriided. Samas aga tunneb laps, kui need on niisked ja saab aru, et ta on pissinud.

Olgem kannatlikud ja otsigem lapsele parimaid lahendusi!

Emmede Klubi

20180108173508-68405.jpg

DryNites ® imavad ööpüksid on loodud, et lihtsustada laste öise enureesi ( voodimärgamise) ravi ja aidata lastel taaastuda.

Öine voodimärgamine mõjutab paljusid lapsi vanuses 4-14 aastat. DryNites ® pakub nendele lastele diskreetset abi!

 • DryNites ® imab niiskust, kaitstes sellega lapse riideid ja voodipesu!
 • Nad näevad välja nagu aluspesu. Laps võib neid kergesti riiete või pidžaama all kanda!
 • Märkamatud, kuid imavad ööpüksid võimaldavad lapsel laagrisse või sõprade juurde ööseks minna, ilma, et keegi tema probleemist teada saaks.
 • DryNites ® on mõeldud nii poistele ja tüdrukutele. Tüdrukute püksid on kaunistatud liblikatega, kuid poiste omad lahedate jalgratastega!