Emmede Klubi lugejad soovitavad: 20 ideed katsikukingiks!

Emmede Klubi lugejad soovitavad: 20 ideed katsikukingiks!

04. Mar 2020, 10:35 Emmede Klubi Emmede Klubi

Koostöös Huggiesega uurisime oma lugejatelt veebruari lõpus, mida nemad värskele ilmakodanikule katsikukingiks viiksid või ise saada sooviksid.
Kommentaare laekus palju ning valdav enamus emasid oli praktilise meelega ning soovitas katsikukingiks viia mähkmeid.


Et praktlist laadi kingitus pidulikumaks ja personaalsemaks muuta, soovitasid emad mähkmetest ise mähkmetort valmistada. Kuid nutikaid nõuandeid laekus teisigi, mistõttu kogusime meie lugejate kingideed teile üheks toredaks katsikukingi-teejuhiks kokku.

Emmede Klubi lugejad kirjutasid:

Hiie: "Viiksin sobiva firma mähkmed. Ise sooviksin Huggies Elite Soft mähkmeid katsikuks."

Kristi: "Vahepeal kinkisin sõbrannadele katsikuks Tula tekikesi. Need on pehmed ja õhukesed ning paljude kasutusvõimalustega, nii et neid ei saa kunagi liiga palju olla."

Airi: "Niisked salvrätid kastiga. Ise oleksin nende üle väga õnnelik!" 

Kätlin: "Viiksin raamatu, kuhu märkida kõik lapse andmed, ja mähkmetordi."

Maret: "Viin erinevaid asju. Suurema riideeseme, mänguasja. Lebomati, mähkmeid. Vahel uurin mida tarvis, kuna kõigil pole võimalust korraga kõiki beebiasju soetada ja on õnnelikud kui saavad vajaliku toote katsikuks."

Sandra: "Käsitööna valmistatud kaart ja sünnitunnistuse kaaned."

Liisa: "Parim ja leidlikum katsikukingitus, mis me saime, oli Wolti krediit. Noorte vanematena kulus see VÄGA ära!"

Kätlin: "Mina sooviksin niiskeid salfakaid sest neid kulub palju."

Sally Kersti: "Mina olen alati kinkinud musliinlappe ja mähkmeid, sest need on asjad, mida on vaja! Ja mähketest pigem nr 2 suurus."

Kaia: "Esimeste asjade jaoks mälestuste karp või siis fotograafi kinkekaart."

Katrin: "Suurepärane kingitus on mähkmetort Huggies mähkmetest ja lutikett koos närimismänguasjaga. Bibs lutid on ka head."

Kersti: "Mähkmed või kaelkirjak Sophie."

Barbara: "Alati küsin mida tegelikult värsketele lapsevanematele vaja ja lisan midagi omalt poolt juurde. Ise sain oma sõpradelt ja õe käest kiiktooli - parim kink. Nii hea on selles beebiga kiikuda, beebit rahustada kui ka niisama puhata."

Maret: "Sophie närimislelude komplekt ja mähkmetort on super kingikombo katsikule minnes."

Jelena: "Lutid, lutipudelid ning riided, mis on alati vajalikud!"

Kristina: "Apteegi kinkekaardi ja mähkmeid. Küll emmed/issid ise teavad mida osta!"

Liia: "Alati on hea kingiks viia omakootud väiksed pehmest villast sokikesed, kuna beebijalad tahavad sooja. Ja heegeldatud tekike."

Lilian: "Kingiksin mahedaid meloodiaid mängiva kaisuka. Minu kaksikutel oli kahepeale üks Fisher Price Merihobuke, selleta ei saanud õuegi minna. Imikueas suurepärane abimees."

Keteliina: "Hambaraha (münt) ja mänguasjake ning emmele lilled ja tort/kook. Samuti suuremale õele/vennale midagi."

Viivian: "Mina viiksin kingituseks midagi praktilist. Näiteks riideid, neid kulub alati."

Rina: "Mähkutordid, käsitöö fotoalbumid ja hoiukarbid on väga armsad ja praktilised kingitused."


Üks läbivatest soovitustest oli kindlasti perelt uurida, mis neil juba olemas on või milliseid konkreetseid asju nad eelistavad. Ka kinkekaardi puhul on oht, et vajalik asi jääb soetamata, sest konkreetses kaupluses midagi perele vajalikku ei leidu. Üllatuse tegemise soov on mõistetav, kuid miski ei ületa värskete vanemate jaoks tunnet, et nende soovidest ja vajadustest hoolitakse. Materiaalse kingituse tegemise asemel võid kaaluda ka perele oma abi pakkumist, kui pere seda soovib - näiteks neile süüa valmistades, kodutöödega abistades või beebiga jalutades, et ema saaks sel ajal kosutava uinaku teha. Samas tuleb muidugi meeles pidada, et värskelt lapse saanud pere võib soovida omaette harjumise aega ning privaatsust - seda tuleks austada ning seda kindlasti mitte isiklikult võtta.