Emmede Klubi lugejad Huggies Little Swimmers ujumismähetest

Emmede Klubi lugejad Huggies Little Swimmers ujumismähetest

23. Aug 2017, 13:56

Huggies Little Swimmer ujumismähkmed on suvel beebi jaoks asendamatud ning aitavad tal veega mängimisest viimast võtta. Kui mugavad Huggiese ujumismähkmed tegelikult on? Sõna võtavad emad, kes neid oma lastel kasutavad:

Kätlin - Huggiese ujumismähkmed on väga head mähkmed, sest nad teevad oma töö ära. Ma pole küll kunagi kangema kraamiga pidanud ujulas tegelema, kuid pissi püüab mähku küll. Lisaks on mähmed mõnusalt pehmed ja venivad, mistõttu on neid väga mugav jalga panna. Ka äravõtmine käib kiirelt, kuna mähmed saab küljelt katki rebida. Toredalt värvilised 

Karoliina- Alles ükspäev käisime ujumas ja neid oli hea jalga tõmmata, sest Gleniga on võimatu peale püksmähkmete midagi kasutada, samas ei ole nad liiga laiad, kuna Glen on kleenule ja talle kipuvad kõik asjad kõhu piirkonnast laiad olema. Kolm tundi spas möödus muretult ja ära võtmine käis ka imelihtsalt ilma suurema rebimis vajaduseta.

Ele-Anne - Väga head ja lihtsad jalga panna. Imavust ei oska kahjuks veel kommenteerida, sest pole beebiga veel liiga kauaks ujuma jäänud, mistõttu pole ta jõudnud ka mähkmesse veel kakada. 

Liisa - Äärmiselt lihtsad jalga panna ja ka hiljem eemaldada! Eriti meeldis, et mähkmed ei vaju liigselt kotti ja säilitavad oma kuju. Ühesõnaga ei teki muljet nagu mähe vajuks põlvini ja oleks täiesti täis kuigi on veel tühi. Kõik "õnnetused" on ka ilusasti paigal püsinud ja midagi pole äärte vahelt lekkima pääsenud.

JaanikaUjumismähkmed on suurepärane asendus ujumispükstele, sest neid on kergem jalga panna, venivad ja samas hoiavad pissi mähkmes. Võrreldes tavaliste mähkmetega, ei ima ujumismähkmed suures koguses vett endasse. Selle tõttu on beebil nendes kergem ujuda kuna jalge vahele ei teki hiigel suur pomm. Soovitavalt valida suurem suurus ujumismähkmeid, kuna tegemist on püksmähkmetega, mis on pigem kitsamad kui laiad. 

20171113140845-59326.jpg