Beebitarbed: Mida osta järelturult?

Beebitarbed: Mida osta järelturult?

08. Jul 2018, 10:47 Huggies Huggies

Beebi sünd tekitab vanemates palju küsimusi. Sealhulgas ka teadmatust selle osas, mida beebile varuda ja kas kõik peab ilmtingimata uus olema.

Huggies on teinud nimekirja asjadest, mille võid beebile rahuliku südamega osta ka järelturult. Eriti tore on see, et tänapäeval on taaskasutus imelihtne - enamik asju on müügis internetis!

Lasteriided

Riiete kasutatult ostmine on parim võimalus raha säästmiseks. Eriti, et vastsündinud kasvavad meeletu kiirusega ja paljud riideesemed jõuavad neil seljas käia vaid mõned üksikud korrad. Ürita mugavuse nimel jälgida ka seda, et riietel oleksid nööpide asemel pigem trukid või lukud ning vali materjalid, mis on beebi naha vastas pehmed. 

Beebipapud

Kuigi kõndima hakkava lapse jalanõud võiksid võimaluse korral olla uued, siis vankrilapse pehmed papud võivad tulla järelturult!

Õueriided

Arvestades meie kliimavööndit, on korralikud ja ilmastikule vastavad üleriided esmavajalikud. Sellegi poolest ei ole neid vaja osta uuena. Eriti beebile, kes saab neid kanda vaid mõned kuud. Seega eelista kombekaid osta pigem järelturult. 

Mänguasjad

Ka paljud mänguasjad on pika elueaga ja võivad palju rõõmu pakkuda mitmele lapsele. Ära lihtsalt unusta kasutatuna ostetud mänguasju korralikult puhastamast enne, kui need lapsele mängimiseks annad.

Lastetoa mööbel

Võrevoodi, mähkimislaud, kummut - suure tõenäosusega läheb Sul vähemalt ühte neist vaja. Ja kuigi poodides olev valik on piisavalt suur, et võtab silme eest kirjuks, siis on enamasti võimalik järelturult enda jaoks sobiv ese leida poole hinnaga. Ürita asjale läheneda ka kreatiivselt. Enamasti on müüdav mööbel piisavalt odava hinnaga, et jätab eelarvesse ruumi ka selle isikupärastamiseks. Uus värv, uued kapinupud - kõik on tehtav!

Vanker

Ilmselt kõige kasutatavam tarbeese, kui rääkida beebidest. Vankri valimine võib olla keeruline, aga selle ostmine ei pea eelarvesse auku tekitama. Eriti, et leidub palju emasid, kes teavad juba vankrit ostes, et soovivad seda hiljem edasi müüa ja kannavad seetõttu ka vankri eest ekstra head hoolt. Niiviisi võidki saada suurepärases korras vankri palju taskukohasema hinnaga. Sama kehtib ka kandmisvahendite kohta!

Söögitool

Ka söögitool on tarbeese, mida enamikel läheb ühel hetkel vaja, aga mida on kerge edasi müüa, sest enamasti püsib see ka pärast pikaaegset kasutamist väga heas korras.

Kuidas on lood Sinuga? Kas eelistad beebile osta kõike uuena või pooldad samuti taaskasutust? Mida Sa kindlasti kasutatuna ei ostaks?


Huggies Elite Soft - kõige pehmem mähe Sinu beebi naha jaoks!


20181105114830-92656.jpg