VIDEO: Beebi turvalisus I - Mähkimislaud

VIDEO: Beebi turvalisus I - Mähkimislaud

03. Aug 2018, 11:02 Huggies Huggies

Püksmähkmed Huggies Pants aktiivsetele beebidele esitlevad:


 

Esimese eluaasta teises pooles muutub beebi üha aktiivsemaks, mistõttu tuleb teda pidevalt jälgida! Esiteks, mähkimislaud ei ole enam tema jaoks – beebi veeretab ja liigutab end aktiivselt ning võib mähkimislaualt ootamatult maha kukkuda. Pidage meeles, et beebi pealuu on väga õrn ja murd võib tekkida isegi 30 cm kõrguselt kukkumisel!

Seetõttu vahetame püksmähkmeid põrandal või veel parem beebit süles hoides. Aktiivsele beebile sobivad kõige paremini püksmähkmed Huggies Pants, mida on kerge nii jalga panna kui ka ära võtta nagu päris pükse. Ka siis, kui beebi ei suuda rahulikult istuda, on püksmähkmed Huggies Pants talle üha uute liigutuste avastamisel mugavad!

 Kohe, kui beebi hakkab roomama, peaksid vanemad põlvili laskuma ja kodu beebi kõrguselt vaadates läbi vaatama. Näe, need elektrijuhtmed näevad nii põnevad välja! Ehk võiks neist tirida? Oh, ei! Lamp võib meile otse peale kukkuda!

Kui kodus on beebi, tuleb elektrijuhtmed ära varjata ja kleeplindiga kinnitada. Kui midagi saab kuskile sisse pista või tirida, siis võid olla kindel, et väike maailma avastaja teeb seda!

Ema! Pea meeles, et sinu telefonilaadija juhe huvitab mind ka! Pane see kõrgemale, kuhu ma ei pääse!

Lapsed panevad elektrikontakti kõige uskumatumaid asju ning saavad nii raskeid elektritraumasid, mis põhjustavad sügavaid põletusi. Selle ohu vältimiseks on oluline kasutada elektrikontaktide katteid.

Ka mänguasjad võivad olla ohtlikud. Ehk on vanem vend jätnud järelevalveta oma mängu, milles on patareid? Patareisid tuleb hoida ohutus ja selleks ette nähtud kohas. Alati tuleb hoolikalt hinnata, kui turvalised on elektroonilised laste mänguasjad – patareide allaneelamine on eluohtlik. Kui patarei satub organismi, näiteks söögitorusse, tekib umbes 10 minuti jooksul keemiline põletus. Hingamisteedesse sattunud patareid võivad aga põhjustada lämbumisohtu.

Kui perre sünnib laps, tuleb kõike vaadata veidi teise nurga alt, eelkõige veenduda, et kodus on kõik kindlalt seina külge kinnitatud ja laps ei saa kuskile ronida. Väikeste esemete hoiukohad peavad aga olema lukustatavad. Seetõttu tuleb kapiuksed ja sahtlid sulgeda spetsiaalsete fiksaatoritega!

Vot nii!

Aktiivsete beebide turvalisuse eest kutsub hoolitsema Huggies Pants – püksmähkmed väikesteks ja suurteks mängudeks ja vallatusteks!20180803110644-12974.jpg