Beebi seisab? Kuidas muuta kodu tema jaoks turvaliseks

Beebi seisab? Kuidas muuta kodu tema jaoks turvaliseks

10. Jul 2018, 01:20 Huggies Huggies
  • Muuda mööbel truvaliseks. Nüüd, kui Sinu beebi mööbli najal ringi liigub, on aeg vaadata oma kodu üle kriitilise pilguga. Ta õpib ronima nagu väike pärdik ning seeläbi võib muuta ka kõige turvalisema mööblieseme ohtlikuks. Muuda teravad nurgad ja ääred ohutuks, kinnita sahtlid ja kapid selleks mõeldud lukkude või koduste vahenditega, lahtised raamaturiiulid kinnita seina külge.
  • Muuda aknad turvaliseks. Kuna Sinu laps muutub aina mobiilsemaks, tähendab see, et ta ulatub asjadeni, kuhu varem ei ulatunud - kui teie kodus on madalad aknad, ulatub ta tõenäoliselt ka nendeni ja ei kulu kaua aega kui ta õpib neid ka iseseisvalt avama. Muuda ka aknad lapsekindlast selleks mõeldud vahenditega.
  • Lapsevabad toad. Mõnikord on kõige tuvalisem muuta mõned ruumid kodus lapsele ligipääsmatuks. Näiteks vannituba, sest seal on ohtlikud pesuvahendid, kosmeetikavahendid ja wc-pott.
  • Ole ettevaatlik põletusohuga. Sinu laps ulatub uutesse kõrgustesse, mis tähendab, et pead ohutuse uuele tasemele tõstma. Kui pliidi nupud asetsevad kõrguses, kuhu laps ulatub, tuleb need ohutks muuta. Ära aseta kuuma anumat või toitu/jooki laua servale, sest sealt võib laps selle endale peale tõmmata. Lisaks hoia ka teravad ja ohtlikud köögiriistad lapse haardeulatusest väljas.

Pea meeles, ükskõik kui lapsekindlaks Sa oma kodu muudad, suudavad need väikesed tegelased siiski midagi ohtlikku välja mõelda, nende fantaasia on piiritu. Ära jäta oma last järelvalveta, eriti hoolikas ole köögis ja vannitoas. Sa ei pea seisma koguaeg tema kõrval, kuid ole piisavalt lähedal ning anna märku, et mõned asjad on keelatud.

 

Aktiivsete beebide turvalisuse eest kutsub hoolitsema Huggies Pants – püksmähkmed väikesteks ja suurteks mängudeks ja vallatusteks!

20181130153919-46606.jpg