Aktiivse beebi mähkmete vahetamine? Käkitegu!

Aktiivse beebi mähkmete vahetamine? Käkitegu!

21. Feb 2018, 11:05

Ühel hetkel avastame, et me väikesest abitust beebist on saanud ühtäkki iseseisev tegelane, kes end ilma vaevata istukile sätib ja end püsti vinnab. See toob endaga kindlasti kaasa palju muutusi ja üks neist on võib-olla ka uus rutiin beebi eest hoolitsemisel.

Mida liikuvamaks laps muutub, seda keerulisemaks protsessiks võib mähkmevahetus osutuda. Milleks rahulikult lebada, kui maailm ootab avastamist. Milleks vaadata lage, kui saab vaadata kõike muud? Just seetõttu ongi liikuva beebi jaoks parimaks lahenduseks Huggies® Pants püksmähkmed.

Nende jalga panekuks pole beebil vajadust lamada. Vastupidi! Lase lapsel istuda enda ees ja vali tool, mis on sobilik just tema kasvu jaoks. Olenemata vanusest võid olla kindel, et ta saab sinust juba päris hästi aru. Kasuta seda aega temaga jutustamiseks, seletamiseks mida ja miks sa hetkel teed. Kaasa teda mähkmevahetusprotsessi! 

 

Püksmähkmete vahetamine käib kiirelt ja lihtsalt. Täpselt nagu tavaliste aluspükste jalga panek! Lisaks annavad need lapsele suure liikumisvabaduse ja on jalas mugavad.