7 asja Sinu haiglakotti

7 asja Sinu haiglakotti

27. May 2019, 15:00 Huggies Huggies

Kas oled parasjagu valmistumas ette selleks, et oma tulevase lapsega kohtuda? Kui jah, siis on täpselt paras aeg panna kokku haiglakott! Kindluse mõttes oleks hea, kui haiglakott oleks koos 37. rasedusnädala täitumiseks. Mõistagi ei pea see täielikult pakitud olema, aga kui selleks hetkeks tead vähemalt, mida sinna täpsemalt sisse panna tahad, on see juba pool võitu. Aga mis seal siis õigupoolest leiduda võiks?

Dokumendid!

Isikut tõendav dokument, rasedakaart, igaks juhuks ka erinevate raseduse ajal tehtud uuringute tulemused.

Hügieenitooted

Võta kaasa kõik, mida vajad oma esmaste hügieenivajaduste rahuldamiseks ning seejärel lähtu juba üleüldiselt isiklikest eelistustest. Paljud lisavad haiglakotti ka erinevaid kreeme ja juuksesirgendaja samas kui teistele piisab pesuvahenditest, hambaharjast ning hambapastast. Ürita meeles pidada kotti pista ka juuksehari, juuksekummid ja huulepalsam! Kindlasti uuri ka haiglapersonalilt juba eelnevalt seda, milliste hügieenitoodetega (sidemed-võrkpüksid-mähkmed beebile) nad Sind sünnitusjärgse aja jooksul haiglas varustavad.

Snäkid

Sünnitus võib minna arvatust kiiremini kui ka vastupidi. Igaks juhuks varu kotti mõningaid toiduaineid, millega näljatunnet peletada. Hästi sobivad näiteks puuviljad või müslibatoonid. 

Elektroonika

Telefonilaadija on ilmselt paljudele elementaarne. Kui plaanid kaasa võtta ka sülearvuti või fotokaamera, siis ära unusta ka nende laadijaid!

Beebiriided

Ilmselt on see punkt iseenesestmõistetav. Ega me ei usugi, et sa beebile rõivaste kaasa pakkimise unustaksid. Pigem soovitame sul võtta hetk mõtlemaks, mida ja kui palju kaasa võtta. 

Riided endale ja partnerile

Riideid pakkides ära unusta ka ennast ja oma partnerit. Ürita valida mugavad riided ja vältida kitsaid pükse. Usu mind, et sünnitusjärgne taastumine on seda lihtsam. 

Kõik, mida vajad selleks, et end mugavalt tunda

Vahet pole, kas tegu on spetsiaalsete õlide või muusikaga. Kui tunned, et millestki võiks Sulle ehk sünnituse ajal abi olla, siis paki see endaga kaasa. 

Ilusat tulevast esmakohtumist!